חברות תקשורת - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • איגור

נשלח ע"יאיגור 14:17, 6 במרץ 2013

שלום! אני מנוי בהוט מובייל כבר קרוב ל-8 חודשים,דיברתי עם חו"ל בסלולאר דרך מפעיל שיחות בינלאומיות 012(כלקוח מזדמן - לא מנוי).סוף כל חודש הוט מובייל שלחו לי חשבוניות,אך לא היה צויין בהן את הסכום שנדרשתי לשלם עבור שיחות לחו"ל.רק בדצמבר אשתקד קיבלתי חשבונית ובה סכום של יותר מ1000 ש"ח(עבור שיחות לחו"ל בתעריף מוגזם שביצעתי מאז הצטרפותי לחברה ועד דצמבר ).חשבוניות דומות עם אותו סכום בערך קיבלתי גם בינואר ופברואר השנה(גם הם עבור אותם שיחות שהפסקתי לבצע מאז נודע לי על גובה התעריף בחשבונית של דצמבר.הסכום הכולל של כמעט 3000 שקל הוא אכן הסכום שדיברתי והם לא לקחו יותר כסף ממה שצריך.הטענות שלי כלפיהם הן בגלל העיכוב בחשבונית הנ"ל. ברצוני להגיש תביעה לבית משפט לתביעות קטנות.השאלה שלי היא מי הנתבע במקרה שלי :הוט מובייל או 012?

השב
  • 10:55, 8 במרץ 2013

שלום רב,

אפשר לתבוע את שתי החברות לנוכח ההתנהלות.

תגובה
  • 22:22, 20 במרץ 2013

שלום רב,
    תודה על התשובה. דבר אחד שלא ציינתי שהיה עוד מפעיל שיחות חו"ל אחד נוסף שגם אותו צירפתי לרשימת הנתבעים.
    כאשר אני רושם בכתב התביעה את הסכום שאני תובע - אני צריך לכתוב במפורש איזה סכום מאיזו חברה אני תובע או שלרשום את הסכום הכולל ולתת לבית משפט לעשות בזה סדר(כמובן שציינתי כמה לקח ממני כל אחד מהמפעילים וצירפתי חשבוניות)?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.