מכשיר סלולרי - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • מאיה

  נשלח ע"ימאיה 22:43, 1 באפריל 2013

  שלום, לפני ארבעה ימים רכשתי מכשיר סלולרי. לאחר יום הרכישה המכשיר נתקע ומתכבה. לאחר יומיים מיום הרכישה חזרתי לחנות, המוכר ראה את המכשיר התקין תוכנה והכל נראה כשורה. למחורת שוב פעם נתקע המכשיר ומכבה את עצמו. אני לא יודעת מה מדיניות הרכישה בחנות , האם מגיע לי לקבל את כספי בחזרה? (לא עבר שבוע). תודה!

  השב
 • 23:13, 1 באפריל 2013

  לפי אתר החנות , מדיניות ביטול עסקה:
  ביטול עסקאות:

  לפי חוק הגנת הצרכן רשאי הלקוח לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם לחוק.
  ניתן לבטל רכישת מוצר תוך 14 יום מיום קבלתו, הביטול יעשה באמצעות מכתב וישלח בפקס ו/או בדואר אלקטרוני ישירות אל שירות לקוחות אפיקים ו/או האתר.
  על הלקוח חלה האחריות להחזיר את המוצר בשלמותו באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל סוג שהוא באופן שלא בוצע בו כל שימוש.
  הוראות סעיף זה לא יחולו לגבי מוצרים שהורכבו ופורקו, שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה, תוכנות ו/או מוצרים הניתנים, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית ו/או התקין על מכשיר הניווט ו/או המחשב; לגבי מוצרים אלו לא תהיה זכות ביטול.
  למען הסר ספקות, יובהר כי ביטול עסקה שלא באופנים ובמועדים המתוארים לעיל לא יהיה תקף ומבצע העסקה יהיה מחויב ואחראי לה

  תגובה
 • 19:37, 2 באפריל 2013

  תגובה
 • 20:26, 8 באפריל 2013

  הי מאיה,

  האם הבנתי נכון שקיבלת את כספך חזרה?

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.