• 3 באפריל 2013

ביטול עסקה בא.ל.מ

בתאריך 20.03.13 רכשתי קומקום חשמלי מרשת א.ל.מ סניף אילת מרכז ביג. ברצוני היה לבטל את העסקה לפני תום 14 יום ופניתי לסניף א.ל.מ מערב ראשל"צ ב31.3.13 שם נאמר לי כי אין אפשרות לעשות ביטול עסקה מכיוון שהמוצר נקנה באילת והפנו אותי לשירות לקוחות א.ל.מ.
    התקשרתי לסניף אילת שם רכשתי את המוצר וביקשתי מהם שיבטלו לי את העיסקה באשראי ואני אמסור את המוצר בסניף שקרוב לביתי קיבלתי יחס מזלזל מאלמוג מנהל הסניף והפתרון שהוא הציע הוא לנסוע חמש שעות לאילת כדי להחזיר את הקומקום. לאחר מכן התקשרתי לשירות לקוחות וקיבלתי תשובה לא מקצועית ולא הגיונית שאני צריך להגיע לסניף באילת, לאחר שאמרתי כי אני אפנה למועצה לצרכנות טרקו לי את הטלפון בפרצוף.
    חשוב לי לציין כי בכוונה קניתי את הקומקום ברשת עם פריסת סניפים רחבה בכל הארץ ולא משוק רוכלים על מנת שתהייה לי אפשרות להחליף מוצר לכשאתחרט.
    החוק להגנת הצרכן נאמר חד משמעית כי "מוצר הנרכש ללא מע"מ באילת - יושב עבורו אותו הסכום גם בסניף אחר של הרשת, ולהפך: אם רכשת במחיר הכולל מע"מ, תוכל להחזיר את המוצר באילת תמורת המחיר המלא. הכלל קובע שתקבל מה ששילמת, גם אם זה דורש מערכת ניהול כספים מתאימה של בתי העסק."
    אבקש את עזרתכם בטיפול בנושא
    בתודה מראש,
    משה

3 באפריל 2013
  • 9 באפריל 2013

ביטול עסקה בא.ל.מ

שלום רב,

מציעה לפנות להנהלת הרשת בכתב ולתאר את השתלשלות העניינים ולדרוש את ביטול העסקה.

ניתן בנוסף להגיש תלונה באמון הציבור.

9 באפריל 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?