קניה בקונים פלוס - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • שמעון

נשלח ע"ישמעון 19:21, 7 באפריל 2013

אני בצעתי הזמנה של טלויזיה 32" כשיחד איתה אני אמור לקבל טאבלט 10" בעקבות סרוב של ויזה לעסקה הם החליטו שהם גובים רק חצי מהמחיר עסקה של 3200 ש"ח הפכה להיות עסקה של 1600 ש"חמאחר והזמן שהתחייבו לספק המוצרים עבר התקשרתי לברר אמרו לי זה בדרך העסקה בוצעה ב24.02.13 כמה ימים לפני פסח אני מתקשר ואז מתברר שהיתה בעיה בכרטיס אשראי ולכן נתבקשתי לספק כרטיס אחר כדי להשלים את העסקה בלית בררה סיפקתי כרטיס אחר וסוף סוף ב04.04.13 סופקה הטלויזיה עים טאבלט 7" ראיתי הכל לא ממש מצא חן בעיני בקשתי לבטל את העסקה ב7.4.13 אמרו מאחר ופתחת את הטלויזיה אתה לא יכול לבטל את העסקה אני בכל מקרה בקשתי מספר פקס שלהם ופיקססתי הודעה על ביטול העסקה ביחד עים מספר העסקה שאלתי האים חוקי העינין שאני לא יכול לבטל?

השב
  • 20:41, 9 באפריל 2013

שלום רב,

אכן לא ניתן לבטל עסקה של מוצר חשמלי לאחר שחובר לחשמל. יחד עם זאת ניכרת אי שביעות מצידך ממליצה להיכנס לחנות ולבקש להחליף המוצר.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.