• 17 באפריל 2013

ביטול עסקה?

שלום רב,
    רכשתי לפני כחודש טלוייזיה מסוג led. את ההזמנה ביצעתי טלפונית עבור טלויזיה מיצרן X, ולאחר טלפון מנציג שירות שעניין אותי בשדרוג הטלוזיה, שדרגתי לסוג Y שהינה איכותית יותר מבחינת איכות התמונה.
    האספקה וההתקנה בוצעו ימים אחדים לאחר ביצוע ההזמנה. במעמד ההתקנה קיבלתי תעודת משלוח אך לא חשבוניתאו תעודת אחריות. הטלויזיה תלויה כתמונה על הקיר, ובמעמד ההתקנה כאשר אני עומדת מול הטלוזיה אני רואה מסך כחול. לאחר כחודש (העיכוב נוצר עקב הפסח וחברת הכבלים שבאה להתקין לי את הממיר)התברר לי כי האיכות של הטלויזיה שאמורה להיות מתקדמת מאחר מדובר בטלויזית לד, דומה לאיכות הפלזמה שהייתה לפני מס' שנים. כלומר, כאשר אני יושבת על המיטה וגם כאשר אני מרימה את ראש המיטה- אני רואה תמונה שמשחירה. ממש לא איכות לד. האם אםשר לבטל עסקה כזו? או לקבל זיכוי בגין הפגם שהתגלה? הודעתי למחרת היום בו גיליתי את הפגם.
    אציין כי רק השבוע קיבלתי את החשובית ונאמר לי על ידי נציג השירות כי זו מהווה תעודת אחריות.

17 באפריל 2013
  • 17 באפריל 2013

ביטול עסקה?

שלום רב,

לצערי לקבל את כספך חזרה לא ניתן אך בהחלט ניכרת הטעיה במעמד הרכישה שגרמה לכך שתרכוש מוצר פחות איכותי מזה שרצית.

ממליצה להגיש תלונה באמון הציבור ובד בבד חפנות בכתב אל החנות ולתאר את ההשתלשלות ולדרוש את החלפת המוצר ומתן פיצוי.

17 באפריל 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?