חב' סלולר מחייבת אותי שוב למרות שסיימתי לשלם - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • אריק

  נשלח ע"יאריק 10:48, 9 ביוני 2013

  קניתי מכשיר דרך חברה סלולרית עם התחייבות ל-36 חודשים לפני יותר משנתיים. מכיוון שביקשתי לעבור חברה ולהתנתק לגמרי מהחברה שבה קניתי את המכשיר שילמתי להם בבת אחת את הסכום שאמרו לי שאני עוד חייב להם. קיבלתי קבלה על הסכום ששילמתי. 3-4 חודשים (אולי יותר) אחרי ששילמתי את כל הסכום אותה חברה התחילה לחייב אותי שוב. לא הבנתי למה, חזרתי אליהם ושאלתי ואז אמרו לי שהסכום שאז גבו ממני הוא לא הסכום המלא שאני צריך לשלם על המכשיר ושאני חייב עוד 280 ש"ח. האם מותר להם לעשות דבר כזה? לחייב אותי מס' חודשים אחרי כן מבלי ליידע אותי שאני עדיין חייב להם כסף ופתאום להיזכר שהסכום ששילמתי בזמנו הוא לא הסכום הנכון. האם מותר להם לעשות כזה דבר?

  השב
 • 09:09, 16 ביוני 2013

  שלום רב,

  מומלץ לפנות אל שירות הלקוחות וקבלת הבהרה בכתב למקור החיוב והטעות. ממליצה לנהל מו"מ על גובה התשלום אם בכלל וזאת לנוכח הטעות של החברה וההגיון שעליה לשאת באחריות ולא להשית עליך את כל התשלום.

  מומלץ לפנות בתלונה לאמון הציבור אשר עשויים לפנות אל החברה בבקשה לקבל הסבר להתנהלות לטעות ולפגיעה באינטרס ההסתמכות שלך.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.