שאלה דחופה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 06:44, 23 ביוני 2013

  ביום שישי האחרון הלכתי לחדר כושר, בחדר כושר אצלנו פתחו בריכה שעשועים. בריכה שפועלת כבר במשך היום. הרציתי להכנס עשו עליי חיפוש ראו שהבאתי אוכל ושתייה מהבית הוציאו לי אותו מהתיק ואמרו לי שאם אני רוצה להכנס זה ללא האוכל. פניתי למנהל הבריכה והוא התייחס אליי בכזה זלזול, הוסבר לו שאני אוכלת אוכל כשר בלבד והמקום פה לא כשר בגלל זה הבאתי מהבית. הוא אמר לי אפילו בלי להסתכל עליי ״אם יש לך בעיות עם זה תפני למנכל״ לאחר שירדתי למנכל המנכל אמר לי שאו שאני אוכלת למטה או שאני לא נכנסת. התייחסו אליי באופן משפיל, שלא נדבר על הצורה שהייתי צריכה לאכול למטה רק בגלל שאני שומרת כשרות אני צריכה לסבול? כמו שאני יודעת יש גם חוק שמותר להכניס אוכל ושתייה למקומות ציבוריים. מה אוכל לעשות?

  השב
 • 17:49, 24 ביוני 2013

  שלום רב,

  אכן התנהלות הנהלת הבריכה תמוהה ולא מכובדת. ממליצה בד בבד להגיש תלונה כנגד ההתנהלות באמון הציבור וכן לפנות בכתב אל הנהלת הבריכה והמועדון לתאר את ההשתלשלות ואת עוגמת הנפש שנגרמה לך ודרשי פיצוי.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.