ביטול עסקה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • רינת גויכמן

  נשלח ע"ירינת גויכמן 16:18, 23 ביוני 2013

  שלום רב, ביום ה 13/6 הזמנו במטבחי זיו מטבח בעלות של 33000 ש״ח. שילמנו בכרטיס אשראי תשלום של 6600 ש״ח ו. השאר נקבע לפירעון מאוחר יותר. ביום ב ה 17/6 ביקשנו לבטל את העסקה. חשוב לציין שטרם קבענו דבר וטרם נשלחו מדידות וכו, רק פגישה עם המעצבת על הקונספט של המטבח. ביום ב שלחנו מייל ופקס עם בקשת הביטול. ביום ג התקשרה מנהלת סניף רעננה ושבו הזמנו את המטבח ואמרה שאנחנו צריכים לבטל מול מחלקת השיווק ולא מולה . שלחנו פקס גם למחלקת השיווק.. היום התקשרה אותה מנהלת ואמרה שעל מנת להמשיך את נושא הזיכוי עלינו להגיע לפגישה עם סגו מנהל מחלקת השיווק בחיפה או ברעננה אחרת לא יזכו אותנו!! אנחנו מתגוררים בחדרה והאדון יכול לקבלנו רק בשעות שבהו עלינו להפסיד יום עבודה. האם הם יכולים להתנות את ביטול העסקה בפגישה שעלינו להגיע אליה במיוחד? נודה על תשובה מהירה כי הפגישה נקבעה לראשון 30/6

  השב
 • 22:05, 24 ביוני 2013

  שלום רב,

  מסכימה איתך שהדרישות והנוקשות מקוממים אולם על מנת שתוכלי לבטל העסקה ולקבל את כספך חזרה ולא להיות מחוייבת במלוא העסקה ממליצה שאחד מכם יפנה זמן לפגישה עם ה המנהל ויסדיר את ביטול העסקה.

  לאחר שתזדכו ממליצה להלין על ההתנהלות בהגשת תלונה לאמון הציבור אולי תצליחו להביא לשינוי בהתנהלות הזו.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.