ביטול עסקה מנוי חדר כושר - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • זיו

  נשלח ע"יזיו 18:11, 7 ביולי 2013

  הוצע לי מנוי לחדר כושר במחיר המוגדר כמבצע ואשר מוצע לכל המנויים (אני מספר שנים מנוי וזה המחיר הקבוע) גם לפי הודאתו של איש המכירות שבתשובה לשאלתי האם מישהו משלם מחיר רגיל של 260 ש"ח למנוי הוא השיב בגמגום..."כמעט שלא". בתשובה לשאלתי לגבי ביטול העסקה השיב לי איש המכירות שאצטרך לשלם דמי ביטול והשלמה למחיר החודשי הרגיל. בצורה זו עוקף העסק את חוק ביטול עסקה .הוא מציע מחיר מבצע כביכול וכשתרצה לעזוב תיאלץ להשלים מעל 60 ש"ח לחודש שהם כ 30 אחוז יותר מהמחיר ששילמתי עבור חודש במנוי שנתי. האם הצגת המחיר כמבצע חוקית? האם במידה ובחוזה נרשם מחיר המבצע כמחיר המנוי ניתן להתייחס למחיר זה כמחיר האמיתי לצורך חישוב מחיר חודשי (10 אחוז יותר) . תודה מראש. זיו

  השב
 • 21:32, 17 ביולי 2013

  שלום רב,

  ממליצה להפנות את שאלתך הצודקת המעלה טענה משפטית חמורה כנגד המכון לאמון הציבור. יש חשיבות למחיר הנקוב בהסכם ההתקשרות ובמידת הצורך יש לפנות למחיר זה. יש לוודא בהסכם מה בץנאים במידה ויש מבצע או חידוש ההסכם.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.