מפעיל שלא הגיע לאירוע - הפרת חוזה ? - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • שירית דרמן

  נשלח ע"ישירית דרמן 14:42, 1 בספטמבר 2013

  שלום רב, לפני מספר ימים חגגנו את בת המצווה של ביתי בגן אירועים. באירוע השתתפו כ-150 מוזמנים, מתוכם מבוגרים, נוער (ילדים בגילאי מצווה) וילדים קטנים יותר. לאירוע הזמנתי מפעילה אשר הייתה אמורה לעשות ציורי פנים לאורחים. המפעילה לא הגיעה לאירוע. היא שלחה SMS בצהריים לשאול על זמני הגעה למקום, אחר הצהריים שלחה לי מספר מסרונים לגבי בעיה באוטו ושיצאה מאוחר מהבית (שלחה את ההודעה ב-18:41). בשורה התחתונה - המפעילה לא הגיעה כלל לאירוע (ב-19:00 בערב היא שלחה מסרון שלא תגיע, כאשר האירוע החל באותה שעה בדיוק). מדובר באירוע חד פעמי מבחינתנו (בת מצווה), שהושקעו בו הרבה מחשבה, תכנון וכסף רב (עשרות אלפי שקלים). מיותר לציין, שהמפעילה לא טרחה לשלוח מישהו במקומה, וכך האוירה שקיוינו להשיג באירוע לא הושגה, דבר שפגם באופן משמעותי ביכולת שלנו לתת מענה הפעלתי לילדים הקטנים יותר באירוע. בין המפעילה לביני קיימות תכתובות מייל רבות + מסרונים. האם ישנה עילה לתביעת המפעילה בגין עוגמת נפש ?

  השב
 • 13:06, 13 בספטמבר 2013

  שלום רב,

  ראשית מזל טוב!
  שנית ניכרת התנהלות מזלזלת של המפעילה ונזק שנגרם לביתך ולך. לדעתי יש לכם עילה להגיש תביעה קטנה כנגדה אך עצה זו ניתנת מבלי שראיתי את התכתובות ואת הסיבה שבגינה לא התייצבה המפעילה שיתכן שהיתה מוצדקת.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.