החזר כספי על פיג'מה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • רוית

נשלח ע"ירוית 10:58, 5 בדצמבר 2013

שלום רב, ביצעתי קנייה לפני כיומיים בחנות להלבשה תחתונה. קניתי של פריטים ושניהם היו פיג'מה (לא מסוג בייבי דול וכד', אלא מכותנה)-פיג'מה חורפית כזו ממש כמו טרנינג. התקשרתי היום לחנות במטרה לשאול שאני מעוניינת להחזיר הפריטים ולקבל החזר כספי. כיוון שלפי החוק ידוע לי שהחזר כספי ניתן לאחר יומיים מיום הרכישה. עובדת החנות ענתה שאין החזר כספי על הלבשה תחתונה. אך, האם פיג'מה נכללת בקטגוריה של הלבשה תחתונה? לעניות דעתי לא, אם כבר בקטגורית הביגוד או הלבשת שינה וכו'. שאלתי היא האם בכלל פיג'מה אכן נחשבת כמוצר של הלבשה תחתונה, ומה בנוגע להחזר כספי? אודה לכם, על עזרתכם בהקדם, כדי שבמידת האפשר וכי יתברר כי כן מגיע לי החזר כספי על הרכישה, אוכל לממש זאת עוד היום. תודה מראש.

השב
  • 10:01, 6 בדצמבר 2013

שלום, החוק אינה מחלק את הביגוד לקטגוריות. יחד עם זאת, לדעתי הצדק במקרה הזה איתך. אני לא רואה הבדל מהותי בין הפיג'מה שתיארת לטרנינג, ג'ינס או טי שירט.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.