רכישת מוצר - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • כפיר

  נשלח ע"יכפיר 20:04, 4 בינואר 2014

  שלום לך קניתי טלוויזית LED 40 של חברת טושיבה ....הרכישה התבצעה במחסני חשמל באמצע אוקטובר 2013 ..בסופ"ש האחרון חזרתי מחו"ל ושם שמתי לב לטלוויזית LED מחברה אחרת .....לאחר דיונים בנושא על איכותה וחדות המסך עם אותו בעל הטלוויזיה וחזרתי לארץ...ניסיתי אולי בכל זאת לראות אולי אחת ההגדרות בטלוויזיה שקניתי אינה מוגדרת כמו שצריך אך לשווא....למזלי מצאתי את חוברת ההפעלה והחשבונית של טלוויזית הטושיבה ולתדהמתי רשום שחור על גביי לבן טלוויזית LCD עם המספר הסידורי .......נכון לציין שאותו מספר סידורי מופיע גם על גבי הקבלה אך ששם רשום במקום LCD טושיבה....רשום LED טושיבה......מה שכמובן אין ברשותי........ שאלתי היא האם יש מה לעשות בנידון ? וזאת לאחר שבשירות הלקוחות שבחנות שביצעתי את הרכישה נענתי בשלילה לכל הסיפור וחוסר ידיעה ואי וודאות לגבי המשך טיפול וחוסר רצון לעזור....כמו כן עברו כחודשיים וחצי מהרכישה.....ואין ברשותי את הקופסא האורגינלית...

  השב
 • 20:12, 4 בינואר 2014

  ערב טוב, לעיתים היצרן מספק חוברת תפעול זהה לשני דגמים (או יותר). יתכן שמבחינה פונקציונאלית יש שתי טלוויזיות זהות של אותו יצרן - אחת LCD והשניה LED. הכתוב בחוברת ההפעלה לאו דווקא אומר שסופק לך מוצר לא נכון (אם כי אין ספק שמדובר בחשד שעשוי להתברר כמוצדק).
  האם בדקת באתר היצרן שאין טלוויזיה זהה עם מסך LCD?

  בהנחה שבכל זאת הוטעת וקיבלת LCD למרות שהובהר לך שמדובר בטלוויזית LED, ניתן לפנות לערכאות משפטיות, ואולי אפילו לבדוק אופציה לתביעה יצוגית.
  במידה ואתה תפנה שוב לשירות הלקוחות - יש לעשות זאת בכתב ולשמור כל תיעוד אפשרי.

  תגובה
 • 13:49, 23 בינואר 2014

  תכנית חדשה תפתור בעיות וסכסוכים כספיים -


  https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661

  ג'יין

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.