קבלן שלא עומד בהתחייבותו - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • ענבל

נשלח ע"יענבל 11:54, 19 בפברואר 2014

היי,אני ובעלי רכשנו דירה חדשה מקבלן, כעבור חודשיים בערך ישבנו עם האדריכלית שלו והיא הסבירה לנו מה אנחנו מקבלים עם הדירה (כגון סוג הדלתות, סוג המטבח וכו'..) נאמר לנו שאת דלת הכניסה לדירה ואת דלת הממ"ד ניתן לקבל בצבע לבן ומיד נתנו את אישורינו לצבע הלבן ובשל כך גם החלטנו לשדרג את דלתות הפנים לדלתות בצבע לבן- דבר שעלה לנו 6,500 ש"ח!! לפני שבועיים ביקרנו בדירה וראינו שדלתות הפנים הלבנות שהזמנו הגיעו ונראות מאוד יפה אך להפתעתנו דלת הכניסה+הדלת של הממ"ד הותקנו בצבע שמנת צהבהבה וממש לא מתאימה לדירה. אנחנו מנסים לדבר עם הקבלן אך הוא עושה טובה בכלל שעונה לנו לטלפון ואתמול קיבלתי ממנו תשובה שהיינו צריכים לחתום על איזה שהוא טופס אבל אף אחד לא אמר לנו על זה כלום. הוא טוען שהאדריכלית שישבה איתנו בזמנו כבר לא עובדת אתם ומטיל את האחריות עלינו. אמרנו לו שלא נסכים לחתום על טופס 4 אם לא יחליף לנו את הדלתות ללבנות אך הוא לא מתייחס. מה עושים במצב כזה? האם אנו צריכים להחליף את דלת הכניסה ודלת הממ"ד על חשבוננו?? אני ממש לא אוהבת את צבען, זה דירה ראשונה שאני קונה והשקעתי המון כסף על עיצוב הדירה בלבן. מצטערת על אורך ההודעה...:)

השב
  • 11:57, 19 בפברואר 2014

פנו לקבלן בכתב (לצורך תיעוד) ותדרשו לקבל את מה שהובטח לכם. אם הקבלן יתעלם או לא יסכים לקיים את ההבטחה תעזרו בעו"ד ו/או תגישו תביעה לבית המשפט.

תגובה
  • 15:01, 19 בפברואר 2014

האם אני יכולה לסרב לחתום על טופס 4 בגלל זה?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.