בטול עסקה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • סהר כהן

נשלח ע"יסהר כהן 00:14, 26 בפברואר 2014

שלום. הזמנתי אייפון דרך אתר firetree.co.il אתר המוכר בשיטת חבר מביא חבר והחלטתי אחרי שבוע לבטל את העסקה מכיוון שראיתי שאני לא מצליח לגייס אנשים.. מהאתר נמסר לי כי לא ניתן לבטל את העסקה וזאת כתוב בתקנון ואני אישרתי אותו.. אמרתי להם שזה לא משנה מה הם יכתבו יש את החוק להגנת הצרכן שמאפשר לי לבטל עסקה עד 14 יום.. הם אני צודק או שמא האתר הפעם?

השב
  • 05:59, 26 בפברואר 2014

אתה צודק. התקנון אינו גובר על החוק.

תגובה
  • 12:08, 26 בפברואר 2014

תודה.
    עכשיו, האם אוכל להעזר בשרותך על מנת להפסיק את הויכוח הזה איתם ולהכריח אותם לבטל את העסקה או שאני צריך לפנות לגורם משפטי אחר?

תגובה
  • 13:48, 26 בפברואר 2014

תוכל להעזר במשרדי בעניין זה. השירות כמובן כרוך בתשלום.

תגובה
  • 14:20, 26 בפברואר 2014

אין בעיה רק מהו גובה התשלום שנראה אם משתלם לי עלות העסקה היא כ2500 שקלים

תגובה
  • 14:21, 26 בפברואר 2014

אתה מוזמן לפנות למשרדי ולקבל את כל הפרטים.

תגובה
  • 20:58, 25 בנובמבר 2014

שלום סהר
    אני יוסי ראיתי את הודעתך בפורום לגבי אתר fritree גם אני מרגיש כי נפלתי לעוקץ של בעלי האתר הזמנתי מהם מוצר של מיקרוגל דיגטלי בסך של 350 שח אך המוצר לא סופק וכל הזמן הם דוחים אותי שיזכו אותי והם לא מבצעים זאת
    אשמח אם תיצור איתי קשר בהקדם להודיע לי מה ניתן לעשות
    יוסי 0503330477

תגובה
  • 15:45, 22 בדצמבר 2014

אני נתקלתי באותה בעיה הזמנתי אייפון דרך האתר בפברואר ועדיין לא קיבלתי מהם שום תגובה לאחר כ100 פניות אליהם בנוסף פניתי למועצה לצרכנות ועדיין ללא תגובה אשמח לעזרה בנושא

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.