קורס ברמנים - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • דור

  נשלח ע"ידור 02:57, 9 במרץ 2014

  שלום רב לפני כ-4 חודשים סגרתי עסקה מול בית ספר זמן אמיתי על קורס ברמנים במחיר 2600 ש"ח במסגרת העסקה,הוסבר לי כי תומר קורס נוסף של 4 שעות בנושא קוקטיילים בתוך הסכום,בפועל סכומו 100 ש"ח. בנוסף,הוצג לי כי קיבלתי במתנה קורס להטוטנות בר-קורס שכולל 9 מפגשים בני 4 שעות. כאשר התמקחתי עם הנציגה על המחיר,היא קבעה כי קיבלתי את קורס פליירינג במתנה לכן היא לא יכולה להוריד במחיר(פה מתחילה השאלה-האם באמת קיבלתי במתנה או ששילמתי על זה) יש לציין כי ביה"ס ציין שקורס זה עלותו 1400 ש"ח(יש את קורס הפיקדון של משרד התמת שעולה כ6000 ש"ח וקורס הלהטוטנות הוא חלק מתכניו,אף אחד לא באמת משלם בשביל הקורס הזה במיוחד) סיימתי לפני כחודשיים את הקורס ברמנים עצמו,ואיני מעוניין להמשיך עם שני הקורסים הנוספים(אני אמור לקבוע מתי נוח לי לעשות אותם ולתאם מול הבית ספר). כאשר פניתי לבית הספר בבקשה להעברת הקורס למישהו אחר,או החזר כספי סמלי נענתי בשלילה ובתמיהה לאור הבקשה שכן קיבלתי את הקורס במתנה. בפועל,היו איתי חברים בקורס שקיבלו את העסקה במחיר יותר זול,ויותר מזה,מי שלא לקח את הקורס להטוטנות בנוסף,שילם מחיר זול יותר. מה ניתן לעשות?תודה.

  השב
 • 14:59, 9 במרץ 2014

  אם חתמת על הסכם כלשהו, צריכים לבדוק מה בדיוק כתוב שם לעניין התשלום והתמורה כנגדו. כמו כן, צריכים לבדוק האם יש התייחסות לזכות העברה של קורס לאחר.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.