דרישה לתשלום נוסף מספר חודשים לאחר ביצוע עסקה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • ערן

נשלח ע"יערן 17:30, 13 במרץ 2014

שלום רב, לפני חצי שנה בערך קיבלתי הצעת מחיר ממרפאת השיניים שלי לתכנית טיפול גדולה. לאחר ששקלתי, הסכמתי למחיר ושילמתי בכרטיס אשראי (בתשלומים). לפני מספר ימים פנו אלי ממרפאת השיניים והודיעו לי כי עלי לשלם עוד 3000 ש"ח מכיוון שבעת הצעת המחיר תכנית הפלטינום שלי הייתה בשלב האכשרה ולא הייתי אמור לקבל את המחירים שהוצעו לי בתכנית. כמובן שאני לתומי חשבתי שהמחירים שאני מקבל בתכנית הם המחירים המתאימים למה שמגיע לי ושמרפאת השיניים יודעת באיזה תכנית אני נמצא ... בנוסף, הודיעו לי חגיגית שאם לא אסדיר את התשלום אז יעצרו את הטיפול הרפואי שלי הנמצא בעיצומו... אשמח אם תוכלו להמליץ לי כיצד עלי לנהוג ולהפנות אותי למידע רלוונטי שיכול לעזור לי. תודה, ערן

השב
  • 09:07, 14 במרץ 2014

שלום, מהתיאור עולה שנכרת חוזה בינך לבין מרפאת השיניים. ניסיונה של מרפאת השיניים לשנות בשלב זה את תנאי החוזה, תוך איום בהפסקת הטיפולים, מהווה התנהגות בחוסר תום לב. פנה בכתב ודרוש לקיים את תנאי ההסכם כפי שסוכם. אם לא יסכימו - תאלץ לפנות לבית המשפט.

תגובה
  • 15:27, 14 במרץ 2014

תודה רבה על התשובה המהירה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.