מיקום בלוני גז בחנייה פרטית - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 11:49, 23 במרץ 2014

שלום , לפני כחצי שנה רכשתי דירה הכוללת חניה בטאבו . להפתעתי גיליתי שמיקומי בלוני הגז אינם ממוקמים במקום המיועד לכך אלא בחנייה הפרטית שלי - מיותר לציין את החשש כל יום כאשר אני מניע את הרכב.... פניתי מספר פעמים לגורמים בחברת הגז ודרשתי להחזיר את מיקומי הגז למיקום הייעודי לכך אך תשובתם הייתה : נבנה לך בטון מסביב לבלונים או העתקת הבלונים לגינה אשר מצריך הריסת גדרות , סגירת חלונות במדרגות וכו' ( אין מצב השכנים יאשרו דבר שכזה ) אני מעוניין לפתוח תביעה בנדון הן מבחינת שימוש ברכוש פרטי שלי ללא אישורי וללא אישור בעלי הבית הקודמים . אודה לייעוץ בנדון כיצד עליי לפעול ? בברכה משה

השב
  • 12:33, 23 במרץ 2014

פנה בכתב ודרוש את הזזת הבלונים והדגש שאינך מעוניין שיבנו בטון מסביב לבלונים. תן לחברת הגז להתמודד עם הדיירים האחרים.

בנוסף, צריכים להבין כמה זמן הבלונים עומדים במקומם הנוכחי ומי אישר את הזזתם לשם.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.