לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אור

איך נתן להתגבר על סכסוך שכנים מורכב בדירה מחולקת?

1.אני מתגורר בדירה מחולקת ל -3 יחידות. 2. על יד היחידה,בה אני מתגורר יש נישה עם מכונה ומייבש כביסה. 3.באחת היחידות מתגוררים זוג עובדים זרים עם תינוק. האישה מכבסת שם כביסה כמעט כל יום כל היום כולל שבתות וחגים מפריעה. 4.לא די בזאת כשהיא מבשלת היא פותחת את הדלת וכל הסירחון של האוכל יוצא החוצה כולל ריח של בצל. 5.היום היא גם הוציאה את התינוק שלה והוא ילל ללא הרף. 6.תקופת השכירות שלי מסתיימת ואני רוצה להתנות עם בעל הדירה סעיף בחוזה שייתן פתרון ומענה הולם ל בעיה הפרועה הזאת. 7.חשבתי להתקשר למנהלת ההגירה ולדווח,אך לא ברור אם מדוברים על שוהים בלתי חוקיים(לבעלה יש כאן עסק כמה שנים ולא נראה שהוא שב"ח,אך כנראה שהיא שבחית כי הוא הביא אותה מהתחנה המרכזית(פיליפינית) אך גם זה לא בטוח. לכן נראה לי שסעיף מתאים בחוזה שיטיל את האכיפה על הסדר התקין על בעל הבית יהיה יעיל יותר,אך מה שחשוב שהוא יהיה גם אכיף. אגב היא יודעת שהיא מפריעה כי דיברתי עם הבן זוג שלה,אך היא ממשיכה בשלה. אין לשוכר הדירה הסכם שכירות עם המשכיר,אך הוא משלם לו מדי חודש בחודשו. מה מציעה עו"ד מוכשר כמוך לעשות ובפרט איזה סעיף כזה אתה מציע להוסיף בחוזה הבא? אשמח לחוות דעתך המקצועית.

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

אור שלום, מפנייתך עולה כי ישנם נושאים רבים שאינם מוסדרים כנדרש, אך לצורך מענה פרטני עלי לקבל פרטים נוספים. אמליץ לך לפנות אל משרדי בהקדם, בדרכים המקובלות על מנת שנבחן את המקרה. בברכת חג שמח,

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים