לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
משה

בקשה להוספת סעיפים לוועדה רפואית תאונת עבודה

שלום רב, אני נפגע תאונת עבודה וקיבלתי על זה הכרה. התאונה היתה לפני שלוש שנים. הגשתי תביעה לוועדה רפואית לקביעת נכות לפני חצי שנה. עד הבקשה לקביעת נכות, פניתי מדי פעם לביטוח לאומי להכרה בעוד איברים שנפגעו (צוואר, נפשי, פיברו) ואישרו לי את כל האיברים. בעוונותי, מאז התאונה אני מטופל בויאגרה לתפקוד המיני והתחילו אצלי הפרעות קשב וריכוז ואני לוקח ריטלין. את הויאגרה קיבלתי מרופא המשפחה ולא מאורולוג. גם בטיפול הנפשי שעברתי דרך הקופה התלוננתי על קשיים בתפקוד ובחשק המיני. קיבלתי מכתב מרופא המשפחה שלי שאומר שמאז התאונה אני מקבל ויאגרה ותלוי בה לתפקוד מיני גם היום. והאבחנה של הנוירולוג היא שהתחילו לי קשיי קשב וריכוז מאז התאונה. לאחר שפניתי שוב לביטוח לאומי עם בקשה להכיר בקשב וריכוז ותפקוד מיני קיבלתי תשובה שמרגע שביקשתי וועדה רפואית רק הם רשאים להחליט אם יש קשר בין התופעות לתאונת העבודה. הוועדות שלי לא הסתיימו עדיין, יש לי וועדה אחרונה בחודש הבא בנושא א.א.ג. קיבלתי כבר 2 פרוטוקולים סופיים משתי וועדות שונות ונקבעו לי נכויות קבועות בתחומים פיברו 10 אחוז נפשי 10 אחוז השאלות שלי הן: 1. איך אני מבקש מהוועדה לדון גם בנושאים של קשב וריכוז ותפקוד מיני? מה הפרוטוקול אומר, למי פונים ובאיזה צורה? 2. האם נושא התפקוד המיני שייך לאורולוגיה או לנפשי? 3. האם יש נכות על הפרעות קשב וריכוז? 4. אני כבר לא מסכים עם החלטות הוועדה על 10 אחוז בנפשי ובפיברו וחושב שמגיע לי יותר כי האבחנה שלהם מקלה לגבי. האם כבר ניתן לערער או שחובה לחכות לסיום התהליך? 5. הבקשה לוועדה היא מדצמבר 2018 ועד היום לא סיימו את הטיפול בי. באתר של ביטוח לאומי הם אומרים שהטיפול יקח 60 יום. האם יש משהו שאני יכול לעשות על מנת לזרז את הטיפול בי? תודה רבה, משה

item.Author מנהל הפורום רונן אבניאל - משרד עורכי דין

שאלה ארוכה מידי לא ניתן לזרז את הטיפול

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ביטוח לאומי