בדיקה גרפולוגית בראיון עבודה - פורום גרפולוגיה משפטית

שאלה חדשה
 • נלי

  נשלח ע"ינלי 13:24, 16 באפריל 2012

  זומנתי לראיון עבודה בעמותה. לאחר הראיון ביקשו ממני לכתוב 20 שורות בערך בכתב יד ואמרו לי שיעבירו את מה שכתבתי לבדיקה של גרפולוג. בפעם הקודמת שביקשו ממני לעבור בדיקה גרפולוגית לא התקבלתי לעבודה. רציתי לדעת אם הממצאים שמתקבלים מהבדיקה הזו לא יכולים להגיע למקום שזה לא אמור להגיע אליו ולפגוע בי ובעתיד שלי? יש חיסיון על דבר כזה? אני שואלת כי אני מניחה שהממצאים לא חיוביים בגלל שלא התקבלתי פעם קודמת לעבודה בגלל זה

  השב
 • 14:39, 16 באפריל 2012

  נלי שלום רב,

  בדרך כלל ישנם מספר מועמדים לאותו תפקיד ויכול מאד להיות שלא התקבלת לעבודה בפעם הקודמת, כי מישהי אחרת יותר התאימה לתפקיד הספציפי ולאו דווקא בגלל ממצאים לא חיוביים עליך.
  לשאלתך בדבר חסיון חוות הדעת- אני נוהגת לכתוב בסיפא של חוות הדעת הגרפולוגית, שהיא מיועדת למזמין העבודה בלבד. למיטב ידיעתי, יש חסיון על התוכן ולא נהוג להעביר חוות דעת ממקום עבודה אחד למישנהו, אלא באישור הנבדק.
  לידיעתך, יצא חוק חדש שמאפשר למי שנבדק במכונים למיניהם, לקבל לידיו את תוצאות הבדיקה.

  בהצלחה!

  תגובה
 • 11:39, 17 באפריל 2012

  תודה על התשובה המהירה. האם אני יכולה לבקש ולקבל את תוצאות הבדיקה גם אם לא מדובר במכון כלשהו אלא בעמותה / חברה?

  תגובה
 • 16:38, 17 באפריל 2012

  לנלי,

  שווה לנסות ולבקש, לאור החוק החדש. אינני יודעת אם החוק תופס גם במקרים בהם חוות הדעת נעשתה ע"י גרפולוג פרטי ולא ע"י מכון כלשהו.
  בהצלחה!

  תגובה

מנהל הפורום: סיון זמיר

הבעלים של משרד זמיר גרפולוגים, מנכ"ל וגרפולוג ראשי בחברה. עוסק למעלה מ- 15 שנה כגרפולוג בתחום המש
למידע נוסף

053-9374432 חיוג
הודעה

גרפולוגיה משפטית עוסקת בכל הקשור בכתב היד, לרבות אימות חתימה, בדיקת זיופים והשוואה בין כתבי-יד ומסמכים. תפקידו של המומחה בתחום גרפולוגיה משפטית לאבחן ולקבוע אם מדובר בחתימה אמיתית, או מזויפת. הנכם מוזמנים לשאול בפורום שאלות המטרידות אתכם בסוגיות אלו.