ביטוח חיים ואחרים - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • דליה

  נשלח ע"ידליה 13:37, 29 במאי 2012

  לפני יותר מעשרים שנה עשיתי ביטוח בריאות וביטוח חיים לא ידעתי בדיוק, (בשעת משבר) מה אני עושה היום הגעתי לכך שאני משלמת כ-800 ש"ח עבור ביטוחי בריאות ניתוחים וכו' קושי לעמוד בתשלום גבוה כל כך, הסוכן מפחיד אותי שלא כדאי לבטל רוצה לקבל יעוץ אישי, האם יש לכם המלצות למישהו שיוכל לייעץ, האם אין כפל ביטוחים וכו תודה לתשובתכם

  השב
 • 13:47, 29 במאי 2012

  דליה,
  אני ממליץ שתפני לסוכן ביטוח שמתמחה בביטוחי בריאות, תציגי בפניו את הפוליסות, ותבקשי לקבל ייעוץ, שמתאים לצרכייך, בהתאם לגילך, מצב בריאותך וכו'. בוודאי שכדאי גם לבדוק האם את משלמת עבור כיסויים שניתן לקבל גם במסגרת סל הבריאות.

  תגובה
 • 15:33, 29 במאי 2012

  תודה על תשובתך

  הבעיה שאין לי מושג היכן למצוא סוכן ביטוח
  אמיו

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.