ביטוח תאונות אישיות. - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • טופז רגב

  נשלח ע"יטופז רגב 18:40, 16 בדצמבר 2012

  ביטוח אישי. טופז רגב 13/12/2012 15:05 בס"ד למכובדי הרם עו"ד גיל קראוס, חג חנוכה שמח! כותבת אליך בחרדת קודש וברטט של הערצה כנה,בשנת 2007 רכשתי פוליסת ביטוח לכיסוי מוות ו\נכות מתאונות כולל כיסוי טרור ומלחמה פאסיבית. בשנת 2005 לצערי נפגעתי באירוע טרור,ורק בשנת 2010צפה אצלי תסמונת פוסט טראומה והמוסד לביטוח לאומי הנכבד הכירה בי כנפגעת איבה קבלתי נכות 10% לצמיתה רטרואקטיבי. בשנת 2012 חלה החרפה במצבי לעיל,וועדה של המוסד לביטוח לאומי קבעה לי 20% לצמיתה. האם בגין כל האמור לעיל,יש מקום מצידי לתבוע את חברת הביטוח...שלי לאור מצבי הנוכחי?! בברכה, טופז רגב.

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  20:10, 16 בדצמבר 2012

  שלום טופז,
  אני חושש שטעית בפורום...

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.