אזעקה עם מוקד. - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • בוריס הזאב

  נשלח ע"יבוריס הזאב 14:19, 25 ביוני 2013

  אוקי, אז רציתי לבטח את הדירה, אבל אני בקומת קרקע ואמרו לי שאני מחוייב להתחבר לאזעקה עם מוקד. עשיתי קצת בירורים, ומוקד אמון99 נתנו לי את המחיר הכי נמוך, אבל אני לא בטוח שזה משהו שאני רוצה לחסוך בו. הם עושים את העבודה? מישהו בכלל עושה את העבודה הזאת? כאילו, הילד המשוחרר הזה שיגיע אלי הביתה אם יפרצו אליו, הוא יעשה משהו כדי לשמור על הדברים שלי או שזאת סתם הצגה גדולה בשביל הביטוח? http://www.emun99.co.il/

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  01:06, 26 ביוני 2013

  זה כמובן תלוי במה שאתה רוצה להשיג. אם כל מה שמעניין אןתך זה הכיסוי הביטוחי בטח תיח את מה שהכי זול אבל אם אתה רוצה את ההגנה תתחיל לברר מי הכי טוב...
  אין לי מה לתרום בעניין הזה....

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.