• 16 באוגוסט 2014

פוליסה שנעשתה ללא הסכמה

בדוחות של סוף השנה גיליתי להפתעתי שביוני שנה שעברה נעשו עבורי שתי פוליסות של ביטוח תאונות אישיות כולל אבחון מהיר של מחלות.
    מיד יצרתי קשר עם הסוכן (יש לי אצלו פוליסות חיים ומשכנתא) ואמרתי לו שמעולם לא ביקשתי שיעשו עבורי את הפוליסות האלו. לא רק זאת, גם כשהתקשרו אלי כל מיני אנשי מכירות תמיד דחיתי אותם. בנוסף, הוא עשה עבורי 2 פוליסות זהות וחוייבתי עבור שתיהן.
    נכון לעכשיו, הוא ביטל את שתי הפוליסות. חברת הביטוח החזירה לי כסף רק עבור אחת, היא טוענת שעבור הזמן שהייתי מבוטחת היא לא יכולה להחזיר.
    ביקשתי שיביא לי הקלטה או הוכחה שעשיתי את הביטוח אך הוא לא השיג. בנוסף, בתקופה ההיא בדיוק גילו אצלי סרטן, אם הייתי יודעת שיש לי פוליסה של אבחון מהיר הייתי משתמשת בה, אך מעולם לא ידעתי עליה.
    מה אני יכולה לעשות כדי לקבל את כספי חזרה?

16 באוגוסט 2014
  • מנהל הפורום אמיר שושני 17 באוגוסט 2014

פוליסה שנעשתה ללא הסכמה

את יכולה לתבוע אותם ולדרוש מהם להחזיר לך את הכסף של הפרמיות שהם גבו. את יכולה לתבוע אותם ולדרוש מהם את דמי הביטוח בגין גילוי מחלה קשה. הכיוון שלך נכון. הדרך - ככל הנראה לא תצליח לך בלי תביעה.

17 באוגוסט 2014
    • 19 באוגוסט 2014

פוליסה שנעשתה ללא הסכמה

האם לתבוע את חברת הביטוח או את הסוכן? לכאורה הסוכן הוא זה שעשה את הביטוח ללא רצוני.

19 באוגוסט 2014
      • מנהל הפורום אמיר שושני 19 באוגוסט 2014

פוליסה שנעשתה ללא הסכמה

את שניהם. אבל אני מציע לך לקבל ייעוץ פרטני ולא דרך הפורום . צריך להיזהר עם התביעה הזו במידה שחלית

19 באוגוסט 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?