ביטול ביטוח חיים - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • ליאת

  נשלח ע"יליאת 18:30, 18 במרץ 2015

  שלום, אני מבוטחת כמה שנים בפוליסת ביטוח חיים ומחלות .אני רוצה להמשיך להיות מבוטחת בחברה. איך אני מבטלת את זה שלא יחייבו אותי בויזה כשהתקשרתי הם טרטרו אותי . איזה מכתב עליי לשלוח להם ? קשה להתנתק מהם?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  06:00, 19 במרץ 2015

  ביטול בויזה הוא דבר פשוט למדי. מתקשרים לויזה ומבקשים לבטל אתה חיוב לחברת הביטוח הספציפית הזו.

  תגובה
 • 13:47, 19 במרץ 2015

  נכון .אבל זה לא חוקי עשיתי את זה עם חברת "הוט" שלא ענו בטלפון ולא היה לי גם גלישה לאינטרנט והם חייבו אותי בקנס שלא שילמתי להם. השאלה שלי איזה מסמך אני יכולה לנסח לחברה כדי להתנתק מהם בלי שיאיימו עליי.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.