מזוודה - פורום ביטוח ותביעות רכוש

שאלה חדשה
 • לילי

  נשלח ע"ילילי 00:25, 9 באוגוסט 2015

  היי, אני אובדת עצות. הייתי בחופשה בקוס לפני שלושה שבועות. כאשר הגעתי לשדה תעופה בקוס חזרה לארץ גיליתי שלא העלו את המזוודה לאוטובוס שלקח אותנו לשדה תעופה. נציג של ארקיע בקוס אמר שייקח לי את המזוודה. עד שהועילו בטובם לתת לי את המספר של הנציג הוא אמר שהשאיר אותה באבידות ומציאות בקוס !!!!! לא מצליחה להשיג את אבידות ומציאות בקוס הגעתי עד לנתבג פעמיים וחיפשתי את המזוודה פיזית באבידות ומציאות בארץ. כעת אינני יושעת אפילו איפה היא. הדבר מאוד מרתיח אותי שכן הייתה מזוודה ואחריות ארקיע הייתה לטפל בה. הושענו באותו יום לנציגה של ארקיע שטיפלה בכרטיסים כי המזוודה שם. מה אני עושה ?? היו דברים יקרי ערך. לא ישנה טוב בלילות בגלל זה אודה לעזרתכם

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  08:03, 9 באוגוסט 2015

  את תצטרכי לתבוע את ארקיע, בהנחה שהם אכן היו אחראים על המזוודה מרגע שירדת לאוטובוס מהמלון. אני לא בטוח שזה נכון, כלומר אני לא בטוח שהם אחראים על המזוודה. אני ממליץ לך גם לבדוק את פוליסת ביטוח הנסיעות שעשית כי לפי דעתי פשוט גנבו לך את המזוודה, וייתכן שזה מכוסה בביטוח.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

רובנו פוגשים את חברת הביטוח פעמיים. בפעם הראשונה, כשחברת הביטוח רוצה שנרכוש ממנה פוליסה, היא מחייכת אלינו, מעניקה לנו הטבות וצ'ופרים, ומפזרת הבטחות לרוב.  ממפגש זה, יוצאים רובנו שמחים וזחוחים. הצלחנו לרכוש פוליסה בתנאים מפליגים.

בפעם השניה, כשמגיעה העת לתשלום על פי הפוליסה, בין אם נגנבה לנו המכונית, נשרף לנו הבית, חלינו במחלה קשה או נפצענו, או אז מתגלה לנו חברת ביטוח אחרת לגמרי. הרבה פחות חייכנית, הרבה פחות נדיבה, ובעיקר – קטנונית. כזו שמוצאת אותיות קטנות לרוב, שמטרתן אחת – להוכיח לנו שבעצם רכשנו את הפוליסה הלא מתאימה, וכי האירוע שבגללו אנו מבקשים לקבל את הפיצוי, נופל בדיוק בתוך החריג שלא מחייב אותה לשלם.
בנקודת זמן זו, עוד לפני שנפנה לקבלת ייעוץ משפטי שיעלה לנו הרבה כסף, אנו צריכים עצה טובה שתכוון אותנו, ותיתן לנו כלים להתמודד עם חברת הביטוח, ותבהיר לה שגם אנחנו יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, ובעיקר – להראות לה שאנו מכירים גם את החריגים לאותיות הקטנות, שמשום מה תמיד, אבל תמיד, פועלות רק נגדנו. אתם מוזמנים להיכנס לפורום זה, להתייעץ, לשאול, להביע עמדות, להשיב לשאלות של אחרים, להתווכח, לתקן שגיאות של אחרים וללמוד משגיאות שלנו, וביחד נמצה את זכויותינו מול הגוף הענק הזה, במידה הולמת והוגנת.