• 15 בפברואר 2016

לדעתי מתאים להגדרה תביעות רכוש

אני י מעוניינת לתבוע חברה למכירת קרמיקה, על כך שמכרו לי ריצוף חוץ לצורך ריצוף פנים. כלומר רכשתי את הקרמיקה הנ"ל בהמלצת המעצבת שלהם, לאחר שביקרה בביתי וראתה את המקום שאליו הקרמיקה מיועדת. עכשיו לאחר עבודת השיפוצים נודע לי כי האריחים מחורצים ובלתי ניתנים לשטיפה כפי ששוטפים בית ("ספונג'ה). האם הצדק עימי?

15 בפברואר 2016
  • מנהל הפורום אמיר שושני 16 בפברואר 2016

לדעתי מתאים להגדרה תביעות רכוש

זה לא שייך לפורום הזה

16 בפברואר 2016
    • 16 בפברואר 2016

אמיר שושני אתה צודק. האם תוכל להגיד לי לאיזה פורום להפנות? לא מצאתי ברשימה פורום מתאים יותר. תודה רבה ןסליחה !

16 בפברואר 2016
      • מנהל הפורום אמיר שושני 17 בפברואר 2016

אמיר שושני אתה צודק. האם תוכל להגיד לי לאיזה פורום להפנות? לא מצאתי ברשימה פורום מתאים יותר. תודה רבה ןסליחה !

טוב, נו, גם אני לא מצאתי, אז הנה התשובה: את צריכה לפנות למהנדס שעוסק בליקויי בניה, כזה שנותן חוות דעת לבית משפט על ליקויי בניה. הוא יבדוק את ההתאמה של הרצפות שקיבלת לתקן הישראלי. יש דבר כזה. במרצפות הוא אפילו תקן מחייב, לא רק תקן מומלץ. יש תקן למרצפות פנים ויש תקן למרצפות חוץ. אם תראי שהמרצפות אינן מתאימות לתקן למרצפות פנים - יש לך עילת תביעה. אם זה מתאים, העילה שלך תהיה בנויה על כך שהמעצבת שלהם לא נתנה לך את מה שביקשת אבל זה יהיה מאוד קשה להוכיח, כי את בוודאי ראית את המרצפות שהיא הציעה לך. אולי לא הבנת מה המשמעות של החריצים, אבל היא תגיד שזה מה שרצית וזה מה שקיבלת. בקיצור -בעיה...

17 בפברואר 2016
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?