עורכי דין שמשתמשים במקצוע לאיומים סרק על אזרחים - פורום שכר טרחה - יחסי עורך דין - לקוח

שאלה חדשה
  • עופר

נשלח ע"יעופר 10:21, 28 בנובמבר 2013

עיריות רשיות וחברות ממשלתיות מצאו שיטה כל אזרח שמגלה טעויות בפעילותם וגורש הסבר ישר מתחילים בתרגחל איומי סרק משלמים מכספי משלם המיסים שכר טירחה לעורכי דין לאיים בתביעות סרק על אזרחים תמימים שפנו אליהם! שיטת הפחדה עובדה שהם לא תוביים רק מאיימים! מזה השמוש הנבזה בהפחדת אנשים בכל מיני סעיפי חוק סתמיים כדי למנוע מאנדים לפעול נגדם! זה תופעה רחבה מדוע עורכי דין עובדים בנגוד לאמת משקרים בשם הלקוח שלהם? כדי להפחיד אנשים שהם אזרחים פשוטים! כדי למנוע ממנו לבקש את מה שמגיע בטענות שווא שאינו קשואר לעניין ? מה הצלצתך? להתלונן בלשכת עורכי הדין או שזה גם לא עוזר? ללכת למשטרה ולתבוע על הטרדה?

השב
  • 12:07, 2 בדצמבר 2013

שלום רב,

אין מדובר בנושא הפורום. אתה מעלה מצדך טענות קשות שאין כל אפשרות להתייחס אליהן.

תגובה
  • 18:12, 3 בדצמבר 2013

תודה לך עלההתיחסות
    האמת שלא ציפיתי לתשובה ברורה אבל למדתי משהו נוסף על נסוח תשובות!
    אני מניח שכל עורך דין יענה בתשובה בנוסח שלך איך לא?
    המדינה יצרה שפה חדשה שהאזרחים לא לומדים אותה שפה מתווכת כמו שפה זרה ממש למרות שהיא עברית
    העורך דין מתווך אותה ללקוח ולמערכת
    אלא שהדבר הפךלמערכת שפועלת כשיטה נגד האזרחים במקום ליצגם מול המערכת
    עורכי דין למדום סעיפים בחוק העונשין מצטטים אותם מפחידים אזרחים כאשר הכל בדרך כלל ללא בדיקה ורק סביר בצע כסף זו דעתי
    אני לא אדם דתי אבל במקרה גם נאלצתי להיות בהליך בבית דין רבני
    אב בית הגין חרדי אבל כולו שכל טוב הפורצדורה רק כלי מהיר תפיסה עושה הכל להבין את המתדינים לב טוב שכל טוב
    מדברים עלהם דברים רעים אני ראיתי ההיפך הגמור
    בית דין אזרחי הכל שפת סתרים לאזרח הרבני ההיפך נדהמתי מהמציאת המדוברת ובפועל! מתחיל להבין למה כלכך מתנגדים לביתידין רבנים
    אני נדד מגינת הלכה אבל לכו ללמוד מהם!
    מדינה דיצרה נתק מהאזרח
    אזרח ממוצע אינו מבול בכלל להבין מה קורה בית משפט
    רק להבין איך עורכי דין מאימים על האזרחים בשם הכסף בדכ'
    הגולם קם על יוצרו

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אור גל-און

מנהל הפורום: עו"ד אור גל-און

גל-און קפל-שמואלי, משרד עורכי דין, הינו משרד בוטיק המתמחה במספר תחומים משפטיים יחודיים. צוות המשרד
למידע נוסף

053-9376365 חיוג
הודעה

מהו שכר הטרחה המומלץ או הראוי לטיפול בתיק שלך? האם למעשה חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין מחייב? מי קבע מהו שכר טרחת עורך דין ומה קורה כשמסיימים תיק בפשרה? כל זאת ונושאים נוספים הנוגעים גם לקהל עורכי הדין, לרבות סוגיית גביית שכר טרחה והסדרת הנושא - בפורום זה.

על שכר טרחה לעורך דין/ מדריך ללקוח