מה תוקפו של ההסכם. - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • שמחה

  נשלח ע"ישמחה 23:29, 14 בספטמבר 2014

  שלום רב. אני ובעלי רצינו להתגרש עשינו הסכם שלום בית שלחילופיו גירושין הניסיון כשל ניגשנו לבית המשפט וחתמנו על גירושין וזומנו גם לרבנות וגם הסכמנו לגט וקיבלנו באותו רגע טופס שכתוב בו אישור לפתיחת תיק וסידור גט.הצטרכנו לגשת למשרד ולפתוח תיק ובאותו רגע שהיינוליד המשרד בעלי חזר בו והתחרט והתחנן שלא ניפתח ושאתן לנישואים צאנס. התחלנו להתווכח שם בסוף לא פתחתי ויצאנו משם ללא פתיחת תיק. הוא רוצה שלום בית שאלתי מה אני עושה עם ההסכם שחתום בבית המשפט שחתמנו על הסכם להתגרש אם אני רוצה לתת לו בכל זאת צאנס ולנסות שלום בית אבל אם לא נסתדר בכל זאת האם אני אוכל אחרי תקופה לגשת לבית הדין הרבני ולפתוח תיק לגירושין ולהפעיל את ההסכם שיש לי או שאני צריכה לעשות משהו בהסכם שיהיה לו תוקף במידה ולא יסתדר ולהישאר עם אותו הסכם. הבנתי שאפשר לעשות שלום בית ולחילופיו גרושין שוב בבית הדין הרבני?או מה ניתן עשות.אודה לך מאוד על תשובתך.דחוף.

  השב
 • 22:40, 22 בספטמבר 2014

  שלום שמחה. את יכולה לפתוח תיק גירושין בבית הדין הרבני מכח ההסכם שלום בית ולחילופין גירושין שערכתם. נא צרי קשר עם משרדי ואשמח לעזור לך.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין