גט ושלום בית - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 21:52, 9 באפריל 2015

  בעלי עזב בפיתאומיות, לקח חלק מהרכוש המשותף, הוציא צו פירוק שיתוף, העלים את כל הכספים והשאיר שלושה ילדים קטינים. אני לא עבדתי במהלך השנים. הוא לא משלם מזונות ו/או משלם לעיתים סכום שנראה לו (בניגוד להחלטת השופטת במזונות זמניים). פתחתי נגדו תיק בהוצאה לפועל. גם להם קשה לשים יד על הכסף (כך נראה) הוא מאד ממהר ולוחץ על גט. זה הדבר שהוא להוט עליו עכשיו יותר מאשר לראות את הילדים שלו. בהנחה שאני לא רוצה שיחזור.. האם אני יכולה לדחות את הגט עד לסיום ההליכים המשפטיים בבית המשפט לעינייני משפחה? מה הסיבה יכולה להיות לדעתך שהוא כל כך מעוניין בגט? אם הוא מתפטר מהעבודה זמן קצר אחרי הגט, האם אני יכולה לבקש חלק מכספי הפנסיה אותם צבר במהלך השנים כשאני טיפלתי בילדים ולא עבדתי? תודה רבה על תשובתך

  השב
 • 06:00, 4 במאי 2015

  שלום. את יכולה לבקש בבית הדין שלום בית וכך לדחות או לעכב את הגט. אם בעלך יצא לפנסיה מגיע לך מחצית מהזכויות הפנסיוניות וכן מכלל הזכויות הסוציאליות.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין