תביעה נזיקית בגין אי מתן גט לאישה - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • קובי

  נשלח ע"יקובי 10:24, 14 באוקטובר 2012

  בוקר טוב אני מנהל מזה כשנתיים הליך גירושין ואיני מתגורר בדירתי מזה כשנתיים האשה מסרבת לתת גט בטענת "שלום בית" והרבנות נתנה יד לזאת למרות ששלום הבית הוא רק כדי לקבל את הרכוש ובעיקר את הדירה שהיא חתומה עליה בהסכם בבית הדין הרבני. האישה הגישה 5 תביעות ובין התביעות גם תביעת "ביטול הסכם" כולם לבית הדין למשפחה.... אני רוצה להתחיל חיים חדשים וכל ההוכחות שסיפקתי לבית הדין הרבני לא עזרו ולי זה נמאס. אני בחור צעיר שרוצה להקים משפחה חדשה והיא הורסת לי את המשך החיים בתביעותיה ובסירובה לגט! כיום בית הדין הרבני אמר שננסה בפעם השנייה שלו"ב וכך התיק עומד ויש דיספוזיציה על דירתי כי כיביכול יש "שלום בית" האם אני יכול היום להגיש תביעה נזיקית בגין אי מתן גט? ואם כן לאיזה בית משפט להגיש לרבני ששם ההסכם חתום או למשפחתי?

  השב
 • 08:10, 27 באוקטובר 2012

  שלום קובי. אתה בהחלט יכול להגיש תביעה נזיקית יש תקדימים לכך. את התביעה הנזיקית עליך להגיש אך ורק לבית המשפט לענייני משפחה ועדיף שתשכור שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין