• מיכל

  נשלח ע"ימיכל 02:17, 20 בספטמבר 2013

  אני זוכה עפ"י צואה גם בכספי הביטוח. אם ברצוני להגיש כתב תביעה בבימ"ש לענייני משפחה שהכספים עפ"י פוליסות הביטוח מגיעים לי ולא למוטבת שמופיעה בפוליסת הביטוח. חברת הביטוח הגישה טען ביניים לביהמ"ש לענייני משפחה נקבע מועד לדיון ומועדים להגשת תצהירים. חברת הביטוח תגיש עד 60 יום לפני הדיון ואילו אני והצד השני עד 30 יום לפני הדיון. טרם הוגשו תצהירים ועדיין יש זמן רב עד לדיון. ברצוני אני להגיש את התביעה ככל שאגיש עכשיו האם ביהמ"ש יכול למחוק את תביעתי כי חברת הביטוח הקדימה אותי. אני רוצה לנהל תיק במסגרתו עוה"ד של המוטבת יצטרך להגיש כתב הגנה ושטענותיי יוצגו במסגרת כתב תביעה אליו חברת הביטוח תצורף כנתבעת פורמלית. האם ביהמ"ש יכול לחסום את דרכי ולמנוע זאת ממני כי חברת הביטוח הגישה הליך לפניי. או שאני יכולה להיות בטוחה שאני יכולה להגיש ושלא תמחק תביעתי?

  השב
 • 21:54, 21 בספטמבר 2013

  שלום מיכל. את יכולה להגיש תביעה מטעמך ורצוי שתעשי זאת על מנת שבית המשפט יוכל לראות את כל התמונה בכללותה לצורך מתן פסק דין הוגן וצודק ככל שאפשר ועל מנת שזכויותייך הדיוניות חלילה לא תפגענה.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין