• ברכה

  נשלח ע"יברכה 17:15, 16 בינואר 2014

  שלום הגענו להסכמה יחד עם עו"ד בהסכם גירושין. העו"ד של הפרוד שלי החתים אותו באמצעות פקס על הדף האחרון של ההסכם "ובאו הצדדים על החתום" איפה שהבעל צריך לחתום חתם. העו"ד שלי שלחה אלי באימל את ההסכם עם החתימה של הפרוד בדף האחרון של ההסכם .אמרה לי להדפיס את ההסכם לחתום למטה איפה שכתוב חתימת האשה ולשלוח אליה בפקס שההסכם חתום גם בשמי. א. האם לא צריך לחתום בכל דף של ההסכם ולא רק בדף האחרון ואם יחליפו דף כלשהו או לא יודעת מה ? ב. האם כדאי לי לחתום בכל דף את חתימתי ואז לשלוח לעו"ד שלי שתשלח גם לעו"ד שלו וכך אני אדע שאני חתמתי בכל דף וזה ההסכם. כי אני לא יודעת איך זה מתנהל בבית משפט ובטח לא יהייה זמן לקרוא מילה במילה. שאלה אחרונה: האם בבית משפט אנו נחתום על אותו העתק שחתמנו אני והפרוד לפני הגשה לבית משפט או שבית משפט לוקח העתקים חדשים ונקיים ועליהם חותמים. סליחה על הבורות אבל אני מאוד רוצה הסבר מפורט בבקשה איך כל העניין מתנהל . מי נותן העתקים לבית משפט?מתי?כמה? וכו'... בבקשה תענו לי על כל השאלות תודה.

  השב
 • 21:21, 25 בינואר 2014

  שלום ברכה. צריך לחתום על כל דף ודף בהסכם הגירושין ואת אכן יכולה לחתום על כל דף ודף ואז לשלוח לעורכת הדין שלך שתשלח לעורך הדין של בעלך. לשאלתך הנוספת את ובעלך לא אמורים לחתום פעם נוספת על ההסכם לפני הגשתו לבית המשפט שכן ההעתק שחתמתם נסרק לתיק בבית המשפט וזהו העותק שבית המשפט מאשר.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין