השתתפות ביטוח לאומי בתביעה שלנו נגד בי"ח - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • חנה

  נשלח ע"יחנה 12:40, 21 באוגוסט 2012

  אנחנו בשלבים ראשוניים לפני הגשת בקשה לתביעה נגד ביה"ח שטיפל בבעלי והשאיר אותו נכה. ביטוח לאומי הודיע שהוא רוצה להצטרף לתביעה. האם אני יכולה להתנגד לבקשה שלהם, האם ההצטרפות שלהם אלינו יכולה לעזור לנו כי זה בעצם מחזק את התלונה שלנו?

  השב
 • 20:15, 27 באוגוסט 2012

  חנה שלום. שאלתך תמוהה כיוון שהביטוח הלאומי מנוע מזה מספר שנים מלתבוע בתי חולים ( גם של המדינה )וקופות חולים בגין רשלנות רפואית . אולי מדובר בבית חולים פרטי? מכל מקום את לא חייבת להסכים לצרף אותם לתביעה ויכולה להתעקש שיתבעו לבד אבל גם אם תתנגדי בית המשפט יעתר לבקשה שלהם להצטרף לתביעה שלכם במיוחד כשמדובר בשלבים מאוד ראשונייים של התיק.זאת כדי להמנע מניהול שני הליכים זהים ומקבילים. מכל מקום ההצטרפות או התביעה העצמאית שלהם לא מחזקת את התלונה שלכם . הם צריכים להוכיח בדיוק את מה שאתם צריכים להוכיח.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך