• 27 בנובמבר 2013

  היסטורית תשלומים הנכס

  מאיפה יש לעיריה זכות למנוע מבעל נכס לראות את היסטורית התשלומים בנכס שלו ? אלא מספר שנים אחורה ! זה נובע מפחד שיתבעו אותם על חישובם לא נכונים? עדיין קבלת היסטורית תשלום בנכס בו אתה הבעלים היא בסיסית ולא נשמע שיש הגיון בחוק לא לאפשר קבלת מידע על נכס!!! מה זה החוסר שקיפות במידע שיך לאזרח!?

  27 בנובמבר 2013
 • 28 בנובמבר 2013

  היסטורית תשלומים הנכס

  עירייה מחויבת לשמור על מאגרי המידע שלה ובכלל זה חיובים ותשלומים גם מעבר לתקופת ההתיישנות

  28 בנובמבר 2013
  • 28 בנובמבר 2013

   היסטורית תשלומים הנכס-צרה

   העורך דין של העירייה מסרב בכתב לתת יותר מ7 שנים אחורה!!!!! הוא שלח מכתב ללא נימוק !!!! ברור למה כי יש שגיאה בחישוב הגביה!
   האם הסרוב חוקי? שהעורך דין שמייצג את העיריה נשען ללא נימוק על חוק? יתכן שיסרבו לתת היסטורית תשלומים בכתב לבעלים החוקיים? הם מסרבים בכל תוקף! יש חתימה של עורך דיןבכתב על הסרוב כפי שציינתי ללא נימוק! מה לעשות?

   28 בנובמבר 2013
   • 28 בנובמבר 2013

    היסטורית תשלומים הנכס-צרה

    בהנחה והטענה שלך מבוססת ויש על מה להיסמך גם בלי המסמכים הנדרשים, אפשר לפעול בדרכים משפטיות (תביעת השבה בגין ההפרש, עתירה מנהלית) או לשלוח הודעת קיזוז לעירייה.

    28 בנובמבר 2013
    • 28 בנובמבר 2013

     היסטורית תשלומים הנכס-צרה

     ראשית תודה, אולם אי מתן גיזה לחומר אינו מטפשר לבסס את מרכיבי התביעה בעובדות הרשומות אצלם! מה שאתה מציע זה הליך משפטי שיכפה עליהם להציה את הנתונים וזאת גם מעבר ל7 שנים? ואז לבסס א המשך התביעה? גם אם נאמר בעפה לא בכתב שיש התישנות? משהואחד לא ברור לי ברמה האישית מדוע שעובדי ציבור שמקבלים כספי מיסים של אזרחים תמימים פועלים בצורהכזו אם יכולתי הייתי מוסיף דבר מה שיזעזע אותך שחורג מעבר לכאורה מכתב העורך דין שבוודאי יטען כאשר יתכתבו איתו אנשים כמוך עורכי דין, לדוגמא ויעמידו אותו על טעותו בסרובו! תמיד זה ככה לא? שיטת מצליח! מתלווה לזה מימד שנועד להפחיד את האזרח באמצעות איומים אישים כנגדו! הבנת ברוך? מדינה עם אנשים מגעילים שיכולים להיות השכנים שלך בבניין לעבוד במערכת ולהתנהג כמו מפלצות!!

     28 בנובמבר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?