היסטורית תשלומים הנכס - פורום ארנונה

שאלה חדשה
 • רינו

  נשלח ע"ירינו 19:13, 27 בנובמבר 2013

  מאיפה יש לעיריה זכות למנוע מבעל נכס לראות את היסטורית התשלומים בנכס שלו ? אלא מספר שנים אחורה ! זה נובע מפחד שיתבעו אותם על חישובם לא נכונים? עדיין קבלת היסטורית תשלום בנכס בו אתה הבעלים היא בסיסית ולא נשמע שיש הגיון בחוק לא לאפשר קבלת מידע על נכס!!! מה זה החוסר שקיפות במידע שיך לאזרח!?

  השב
 • 12:23, 28 בנובמבר 2013

  עירייה מחויבת לשמור על מאגרי המידע שלה ובכלל זה חיובים ותשלומים גם מעבר לתקופת ההתיישנות

  תגובה
 • 16:03, 28 בנובמבר 2013

  העורך דין של העירייה מסרב בכתב לתת יותר מ7 שנים אחורה!!!!! הוא שלח מכתב ללא נימוק !!!! ברור למה כי יש שגיאה בחישוב הגביה!
  האם הסרוב חוקי? שהעורך דין שמייצג את העיריה נשען ללא נימוק על חוק? יתכן שיסרבו לתת היסטורית תשלומים בכתב לבעלים החוקיים? הם מסרבים בכל תוקף! יש חתימה של עורך דיןבכתב על הסרוב כפי שציינתי ללא נימוק! מה לעשות?

  תגובה
 • 17:24, 28 בנובמבר 2013

  בהנחה והטענה שלך מבוססת ויש על מה להיסמך גם בלי המסמכים הנדרשים, אפשר לפעול בדרכים משפטיות (תביעת השבה בגין ההפרש, עתירה מנהלית) או לשלוח הודעת קיזוז לעירייה.

  תגובה
 • 21:22, 28 בנובמבר 2013

  ראשית תודה, אולם אי מתן גיזה לחומר אינו מטפשר לבסס את מרכיבי התביעה בעובדות הרשומות אצלם! מה שאתה מציע זה הליך משפטי שיכפה עליהם להציה את הנתונים וזאת גם מעבר ל7 שנים? ואז לבסס א המשך התביעה? גם אם נאמר בעפה לא בכתב שיש התישנות? משהואחד לא ברור לי ברמה האישית מדוע שעובדי ציבור שמקבלים כספי מיסים של אזרחים תמימים פועלים בצורהכזו אם יכולתי הייתי מוסיף דבר מה שיזעזע אותך שחורג מעבר לכאורה מכתב העורך דין שבוודאי יטען כאשר יתכתבו איתו אנשים כמוך עורכי דין, לדוגמא ויעמידו אותו על טעותו בסרובו! תמיד זה ככה לא? שיטת מצליח! מתלווה לזה מימד שנועד להפחיד את האזרח באמצעות איומים אישים כנגדו! הבנת ברוך? מדינה עם אנשים מגעילים שיכולים להיות השכנים שלך בבניין לעבוד במערכת ולהתנהג כמו מפלצות!!

  תגובה

ארנונה, אגרות והיטלים, דרישה מהעירייה, הליכי גביה, איך מתמודדים עם הרשות המקומית? מה קובע החוק? מה מותר ומה אסור? מדיניות מיסוי ראויה בשלטון המקומי וכל שאלה שתרצו בתחום, בפורום זה.