היטל השבחה על הוספת מרפסת - פורום תכנון ובניה

שאלה חדשה
  • אפרים

    נשלח ע"יאפרים 11:41, 7 ביולי 2013

    עו"ד סולומונוב שלום, אודה לעזרתך בעניין הבא: בבעלותי דירה שהוחלט ע"י כלל הדיירים לבנות יחד מרפסת שמש לכל דירה. נאמר לי כי מכיוון שאני לא מתגורר בדירה, אני לא זכאי לקבל פטור מהיטל השבחה על פי סעיף 19 ג לתוספת השלישית שבחוק. חשוב להדגיש, אולי זה רלוונטי, שלא מדובר בדירה להשקעה במובן הקלאסי. אין לי בעלות על דירה נוספת מלבד זו. אני משכיר את הדירה הזו ושוכר דירה אחרת. מה ניתן לעשות? תודה מראש.

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

    עו"ד עמנואל סולומונוב,מנהל הפורום

    08:28, 9 ביולי 2013

    אפרים שלום,

    סעיף 19 לחוק התכנון והבניה לא עוסק כלל בהיטל השבחה
    לכן השאלה לא ברורה.

    תגובה

הפורום עוסק בשאלות בדבר הגשת בקשות להיתרי בניה, אישורים חורגים, סוגיות בדבר הופעות בועדות תכנון, תוספות לבתים, הגשת התנגדויות לתוספות בניה בבניינים, הריסת מבנים, הגשת ערעורים ונושאים נוספים.