הסכם ממון כן או לא? - פורום הסכם ממון

שאלה חדשה
  • רפי

נשלח ע"ירפי 15:35, 21 באפריל 2013

אני אלמן בן 47 ולאחרונה הכרתי מישהי, אנחנו נפגשים כל יום כאשר אני ישן אצלה 3 ימים בשבוע ושאר הימים היא ישנה אצלי,היא גרושה והיא גרה עם 2 ילדייה בשכירות, ואני עם שלי בבית ששיך לי. אין לנו כוונה לגור בדירה אחת בשלב זה של החיים,אין לי שום כוונה להתחתן בכלל לא. היא תמשיך להשכיר את הדירה שלה ואני בביתי שלי. האם יש סיכון לרכוש שלי? האם היא יכולה לטעון במידה וניפרד לזכויות? יש לציין שאני לא מממן אותה והיא לא אותי, היא חיה מכספה שלה ואני משלי. אשמח לקבל יעוץ ותשובה.

השב
  • 19:23, 13 במאי 2013

שלום רפי,

אני ממליצה בחום על עריכת הסכם בו כל אחד מוותר על רכוש/זכויות של הצד השני וכל אחד יוותר עם זכויותיו ורכושו שלו.
    בדרך כזו לא יהיה שום סיכון, יש לקחת בחשבון שאי אפשר אף פעם לדעת מה עלול לקרות בעת פרידה והאם הבן/בת זוג לא יחליטו לתבוע זכות כזו או אחרת.

אשמח כמובן לסייע בעריכת הסכם ממון.

מתנצלת על העיכוב במענה עקב שהייתי בהשתלמות בחו"ל.

תגובה זו אינה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי כלשהו.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ליאור יניר

מנהל הפורום: עו"ד ליאור יניר

עורכת דין ומגשרת, בעלת משרד המתמחה בדיני המעמד האישי, משפחה, צוואות, התרות נישואין, חלוקת רכוש, ישוב
למידע נוסף

077-9971403 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות להתלבטויות והיתרונות שבחשיבות לקיומו של הסכם ממון בין בני זוג, דרכו מוסדרת חלוקת הרכוש בין בני הזוג. בין אם אתם ידועים בציבור, לקראת נישואים ראשונים או מאוחרים יותר.