פסק דין - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • שרה

  נשלח ע"ישרה 13:46, 22 ביולי 2012

  מכתב בקשר להתנהלות המשפט פונינו מבית מגורים למרות שלא היה בתקופת הפינוי חוב פיגורים, היה חוב שהוסדר, ועוד כמה פעמים פיגור ששולם, וביום הפינוי לא היה חוב , עליי לציין שבעל היה אז חייב מוגבל בגלל עסק שנפל.(הפינוי היה בגלל חוב פיגורים). החלטתי שאני תובעת את הבנק על הפינוי וקיבלתי אפשרות בבית משפט בדיון הראשון להגיש את התביעה. כשהשופט ממליץ בחום מבא כוח הבנק להגיע אתי להסדר סביר.לאחר שנים של דיונים התקבל פסק דין שנודע לי עליו 6 חודשים מאוחר יותר , כאשר קיבלתי עיקול בבנק על חוב להוצל"פ.(שופטת אחרת שלא הייתה בדיונים) ובו כותבת השופטת שהבנק היה רשאי לממש את הנכס בגלל החובות של בעלי, (לא של המשכנתא) וקיבלתי לשלם הוצאות משפט ע"ס 15000ש"ח שאלתי היא: מדוע הותר לי בדיון הראשון "בחום" כפי שאמר השופט לתבוע את הבנק אם מראש התביעה מועדה לכישלון (בגלל חובות בעלי) ואני צריכה עוד לשלם הוצאות משפט. נוסף לכך פסק הדין ניתן באוגוסט 2011 ולנו הדבר נודע במקרה רק בחודש פברואר, גם העורך דין שלי טוען שלא קיבל את פסק הדין. קיבלתי עיקול לחשבוני על החוב שלי מהוצאות המשפט וגם כאן לא קיבלתי שום מכתב קודם ובקשה לתשלום וגם העו"ד שלי לא קיבל. ברצוני להגיש ערעור על פסק הדין אבל עבר זמן רב מקבלת פסק הדין מה עושים? ואם אפשר להגיש ערעור מה התשלומים שעליי לשלם לבית המשפט? (מצבי הכלכלי קשה). תודה מראש על התייחסותך

  השב
 • 07:21, 7 באוגוסט 2012

  שרה שלום רב,

  לא נראה לי הגיוני. מכל מקום, ישנה כיום הוראה המחייבת לשלוח את העתק פסק הדין 30 לפני שמגישים הוצאה לפועל, זולת אם פסק הדין נמסר לעו"ד (אגב מומלץ לבדוק עימו מה קרה). תמוה עוד, הכיצד הוטל עיקול לפני שקיבלת אזהרה, אלא אם כן הוגשה בקשה בעניין. אשר לערעור, ישנה אפשרות להגיש בקשה להארכת מועד(צריך לבדוק את הפגרה יכול להיות שאת עדיין בטווח הזמנים) בקיצור אני מציע שתפני לקבלת ייעוץ שכן יש לא מעט נושאים הדורשים ליבון של העניין.

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.