הוצאות בהליכי הוצל"פ - פורום הוצאה לפועל

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 12:37, 14 ביולי 2014

  אני הזוכה בתיק הוצל"פ, החייבים לא שילמו את מלא הסכומים שנפסקו בפסקי הדין, ולכן נאלצתי לפתוח תיק הוצל"פ. אחרי הליכים ארוכים בהוצל"פ (בקשות זוכה ותגובות וכו') נתן הרשם החלטה למנות רואה חשבון וקבע שהחייבים ישלמו את הוצאות חוות דעת המומחה . המומחה קבע בחוות דעתו שאני צודק ושהחייבים צריכים לשלם כמה עשרות אלפי שקלים נוספים, במצורף לחוות דעת המומחה שהגשתי ביקשתי שהרשם יפסוק גם הוצאות (כמתחייב מחוק הוצאה לפועל) הרשם התעלם בהחלטה מבקשתי לענין ההוצאות וקבע שהחייבים ישלמו רק את הסכום שבחוות דעתו של המומחה. האם אני יכול לערער על החלטת הרשם ומה הסיכויים שבית המשפט ישנה החלטה של רשם בענין הוצאות (שבמקרה הנוכחי מנוגדת לחוק)

  השב
 • מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

  סמדר בוכובזה, עו"ד,מנהל הפורום

  12:58, 14 ביולי 2014


  1. תוכל להגיש לרשם בקשה לעיון נוסף
  2. תוכל להגיש ערעור
  3. אין לי מושג לגבי "הסיכויים" - איני תחזאית, גם לא קראתי את התיק

  תגובה
 • 13:22, 14 ביולי 2014

  בכל הכבוד הראוי לא התבקשת לתת תשובה כחזאית אלא כעורכת דין שהציגה את עצמה כברת סמכא ובעלת נסיון. ולכן אנסח שוב את שאלתי : האם מתוך נסיונך את מכירה הליך שכזה. ובהנחה שאחרי בקשה לעיון חוזר הרשם יעמוד בהחלטתו, האם בכלל ניתן לערער על החלטה שכזו ולאיזה ערכאה יש להגיש את הערעור

  תגובה
מנהל הפורום:בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהל הפורום: בוכובזה סמדר - עו"ד ומגשרת

מנהלת מיוחדת ו/או נאמן בפשט"ר, ומכריעה בתביעות חוב של חייבים בפשט"ר ו/או של עובדים בחברות שבפירוק.
למידע נוסף

077-9971422 חיוג
הודעה

שוקל הליכי הוצאה לפועל, יש לך חובות? אתה חייב מוגבל באמצעים?  נפתחו נגדך בינתיים תיקים בהוצלפ.. זכית בפסק דין אבל הצד השני מתעלם ומסרב לשלם...  כל אלו ועוד בין הנושאים הקשורים לפורום זה.