• 11 בספטמבר 2012

  גרושים

  שלום וברכה .היה דיון ברבנות ונחתם הסכם יש לנו סידור לגט אבל אני מתוך פגיעה בקשתי שגם אני רוצה גט ואני לא שלמה עם עצמי זה בא מתוך אגו שנפגע האם זה פוגע בגרושין?הגשתי תביעה לאיזון משאבים אני יכולה להתעקש לדחות את הגט עד לסידור מאזן משאבים?בהסכם לא נכתב על המזונות האם בגלל שיש לי פסק דין ואני מקבלת?אך זה מתנהל לבקש דחייה עד שיסודר מאזן משאבים והכי חשוב מה עושים שזה לא בא לי מהלב ובקשתי גרושים מכעס?

  11 בספטמבר 2012
 • 11 בספטמבר 2012

  גרושים

  שלום לאה
  גט צריך להינתן ע"י הבעל בהסכמה, והאישה צריכה להסכים לקבלו. כך שניתן עדיין לתקן את הטעות, אם לא תרצי להתגרש באמת.
  בהסכם הגירושין צריך ורצוי להיות התייחסות לנושא המזונות, ובעניין זה רצוי לפנות לייעוץ משפטי ע"מ לנסח את הדברים כהלכה, שכן התקבולים מגיעים לשנים ארוכות, וטעות בחישובם, היא טעות שתונצח לאורך זמן.
  בהצלחה,

  11 בספטמבר 2012
 • 11 בספטמבר 2012

  גרושים

  את יכולה עדיין לחזור בך מההסכמה לגירושין ולבקש שלום בית. לא טוב לפעול מכעס. לגבי דחית סידור הגט עד לסידור איזון משאבים זה תלוי בנסיבות המקרה כל מקרה לגופו למשל אם אשה בוגדת ביה''ד ממהר לגרש ולא מעכב עד לסידור כל הענינים הכספיים ביניהם או אם נראה שבלי הגט לא יסתדרו הענינים הכספיים ביה''ד יקבע גט יותר מהר. אבל בעקרון יש זכות לבעל דין לבקש שקודם הגט יוסדרו הנושאים הכספיים. הסכם גירושין בעקרון אמור להביא למצב גירושין ואז אין חובת מזונות ולכן בעקרון הוא מבטל את חובת המזונות מזמן הגירושין אם יהיה עיכוב בביצוע הגט מצד האשה אפשר שלא יפסקו לה מזונות ואם יהיה עיכוב מצד הבעל כן יפסקו לה וגם זה תלוי בהרבה מאד משתנים.

  11 בספטמבר 2012
  • 11 בספטמבר 2012

   גרושים

   אני לא בגדתי עשו לי עוול בדיון הוא שמע את בעלי שאמר אני רוצה להתגרש ופנה אלי וספרתי שהוא נהג להתעלל בי נפשית בכתב הטביעה הוא אמר שלא היה יחסי אישות ביננו ואני בכתב ההגנה טענתי שהוא שנים לא נגע בי אבל הדיון לא הספקתי להגיד הכל רק ספרתי את המצב ההדרדרות ביננו לא עלה בכלל נושא האשיות קבעו שאם אני רוצה להתגרש אז נתגרש וציון שאני מותרת על המזונות שלי מה שיצא ולא נשאל בכלל נושא האשיות.פשוט עמדתי וספרתי אבל לא ממש התיחסו והפרוד יצא מרוצה פסק דין למזונות לילד יש לי והוא לא נכלל בהסכם היה הכל מהר ופזיז ולא אני לא שלמה עשתי את ההסכם מתוך פיגעה בי ואגו ואני ממש כואבת .

   11 בספטמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?