תאונת דרכים ועבודה - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • אני

  נשלח ע"יאני 23:39, 24 בספטמבר 2012

  בעלי עובד כנהג חלוקה, במשך יום עבודתו נכנס בו רכב מאחורה בעת שעמד ברמזור אדום. הוא הגיע למיון בכוחות עצמו, לאחר התאונה היה כ8 ימים בבית וחזר לעבוד. הוא הוכר על ידי בטוח לאומי כנפגע בתאונת עבודה וקיבל תשלום על ימי העבודה.הוא עדין ממשיך לסבול מכאבי גב וצוואר, בחודש האחרון נרדמות לא אצבעות היד, תופעה שלא הייתה לו לפני התאונה כלל. בבדיקה ראשונה אצל עורך דין, נאמר לו כי כיוון שהתלונן מספר פעמים על כאבי גב לפני התאונה, זה יקשה על התביעה לחברת הבטוח. האם זה נכון? היום הוא יכול לתבוע נכות מב.ל עקב הירדמות באצבעות הידיים? תודה מראש על הזמן שאתה מקדיש.

  השב
 • 08:17, 25 בספטמבר 2012

  אולי יותר קשה מאדם שלא היו לו בעבר תלונות,אך לא בלתי אפשרי.כך למשל,עובדת ההרדמות,שיכולה להיות קשורה ישירות בפגיעה,לא היתה קיימת קודם,וכן אולי תכיפות התלונות,וכן אולי שוני בממצאים של הבדיקות האובייקטיביות,ועוד שורה של פאמטרים,שעו"ד מנוסה בתחום ודאי יוכל להעלות,ולהתגבר על עניין ה"הסטוריה הרפואית".
  לא הייתי פוסל פניה לוועדה רפואית של הביטוח הלאומי,עוד לפני מינוי מומחה מטעם בית המשפט,אך
  קודם להחלטה כזו,הייתי פונה למומחה מטעמי,כדי שיגדיר לי הסיכוי,לקבלת נכות בגין התאונה.אשמח לעמוד לשירותכם.כתיבה וחתימה טובה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים