תשלום עושק לעורך דין ותביעה מחודשת מול חברת הביטוח - פורום תאונות דרכים

שאלה חדשה
 • בוקי

  נשלח ע"יבוקי 18:10, 24 באוקטובר 2012

  שלום ב 2009 עברתי תאונת דרכים על קטנוע בדרך מהעבודה.הוכרתי כנפגע עבודה בברך 10 אחוזים וקיבלתי פיצוי,מחברת הביטוח.טיפל בי עורך דין ואני רק חתמתי על הצ'ק בסוף.העורך דין לקח את האחוז שמגיע לו וגם 20 אחוז מהתשלומים שקיבלתי מהביטוח הלאומי.סך הכל קיבל משהו כמו 9000 ש"ח עבור ביטוח לאומי בנוסף לשאר. לפני חודש הוכרתי גם כנפגע בקרסול-החמרת מצב-ועל כך קיבלתי 10 אחוזים,הפעם זה היה ללא העורך דין. שאלתי: 1. האם מוצדק לשלם לעורך דין סכום של 9000 ש"ח עבור ועדה אחת של ביטוח לאומי,כאשר אני זה שמילאתי את כל הטפסים.בהנחה שהוא הכניס סעיף לחוזה שמאפשר לו לגבות ממני 20 אחוזים.זה לא עושק? 2. האם ניתן לתבוע שוב את חברת הביטוח,למרות עיקרון הסופיות,אם מדובר באיבר חדש שהוכר בביטוח הלאומי? 3.האם ניתן לעשות זאת באמצעות עורך דין אחר או פנייה לחברת הביטוח? תודה

  השב
 • 08:29, 25 באוקטובר 2012

  אין עוד אפשרות לתבוע שוב את חברת הביטוח.
  זו ההסכמה שאליה הגעת עם עוה"ד,והיא אינה עושק(אל תשכח שהוא לקח סיכון,כי לו היית מקבל אפס,גם הוא היה מקבל שכר טרחה,באותו שיעור!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד זאב פרל

מנהל הפורום: עו"ד זאב פרל

בעל ניסיון עשיר והתמחות בתחום הנזיקין בכלל ובטיפול בתאונות דרכים בפרט. במסגרת זו עו"ד פרל הופיע רבות
למידע נוסף

077-2303716 חיוג
הודעה

נפגעתם בתאונת דרכים? ראשית החלמה מהירה. בפורום זה יינתן מענה על שאלות בנושא זכויות לאחר תאונה בכל הנוגע לנזקי גוף בלבד, את מי תובעים, למי מדווחים ולאן הולכים? מהם הפיצויים? מהו היקף הנזק, כיצד מחשבים אותו וסוגיות נוספות הקשורות לנזקי גוף.

 

7 עצות הזהב לנפגעי תאונת דרכים