השבחת משק חקלאי וירושה - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 17:00, 25 ביולי 2013

  שלום רציתי לדעת אם בבית המשפט יש משקל ,להשבחת משק חקלאי ע"י עבודה כמעט בחינם במשך 24 שנים?אימי עשתה עימי הסכם בעל פה שהמשק יהיה שלי ,תמורת עבודתי והישארותי עימה וכך עשיתי ביטלתי את חיי,כעת אחיי למרות שידעו על ההסכם בינינו החליטו להתאגד יחד ן ולנשל אותי,בטענה שאין לי שיקול דעת.בזמן שכולם נהנו מפירות עבודתי.אותם אחים גם הסתירו ממני צו ירושה בו יש לי חלק במשק ,במשך 30 שנה ,הייתי אז קטינה ולא ידעתי דבר.

  השב
 • 17:06, 25 ביולי 2013

  מרים שלום
  אין ביכולתי להשיב לשאלתך עניינית שכן חסרים פרטים חשובים ורבים. הייתי מציעה לאור מורכבות העניין לקבל ייעוץ משפטי הולם כאשר כל המסמכים והעובדות פרושים בטרם מתן תשובה, כאמור.

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.