זכויותי בדירה שנקנתה מהלוואות שהוחזרו מחשבון הבנק של בעלי - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • מירית

  נשלח ע"ימירית 09:01, 11 בספטמבר 2014

  עו"ד פוליטי שלום זמן קצר אחרי החתונה קיבלנו הלוואה מהמשפחה של בעלי והלוואה נוספת שקיבלנו מחבר של בעלי וקנינו דירה לשנינו חשבונות בנק נפרדים ואת ההחזר של ההלוואות ביצענו מהחשבון של בעלי. את שאר ההוצאות אני שילמתי בחשבון שלי. החלטנו לפרק את החבילה ולהיפרד ואני רוצה לדעת מה מגיע לי בחלוקת הרכוש כולל הדירה?

  השב
 • 13:26, 11 בספטמבר 2014

  שלום מירית
  נראה כי תשובתך מצריכה בדיקה יותר מעמיקה. מהניסוח עולה כי מדובר בהלוואה וככל שמדובר בכזו - יש להחזירה.
  על כן, הייתי מציעה כי בכל הקשור לזכויות כספיות כלאה ואחרות אשר נצברו במהלך הנישואין ויש לאזנם במהלך הגירושין הייתי מציעה לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין המבין בתחום המשפחה על מנת לקבל תשובה עניינית. אשמח לעמוד לרשותך לצורך הבהרות
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.