תביעה תשלום מזונות מגרוש בהליך כינוס נכסים - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • אור בראל

  נשלח ע"יאור בראל 08:59, 1 בפברואר 2015

  שלום רב, אני גרושה למעלה מעשור. גרושי נכנס לקשיים כלכליים ונמצא בהליך כינוס נכסים. הוא עדין משלם מזונות וטרם סיים לשלם כספים מסעיף איזון משאבים. עלי לפנות לבית משפט לתביעה ופסיקה של המשך התשלומים. אני חייבת להיות מיוצגת על ידי עורך דין או שיש דרך שאעשה את ההליך בעצמי? אם כן, יש מחיר קבוע לשכר טרחת עורך דין? - התבקשתי לשלם אלפי שקלים כשכר טרחה, האם זה הגיוני? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

  מנהל הפורום,מנהל הפורום

  13:09, 15 בפברואר 2015

  אור שלום
  ככלל, הייתי ממליצה ליטול ייצוג של עורך דין במגמה לקיים את הוראות פסק הדין. גובה שכר הטרחה אינדיבידואלי לגופו של עניין ועל כן, לא אוכל להשיב על שאלה זו. אינני חושבת שזה נכון להגיע לכותלי בית המשפט מבלי לקבל ייעוץ משפטי, אך גם עניין זה נתון לשיקולך ואפשרי אם את בקיאה ברזי המשפט והפרוצדורה.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.