מעסיק מסרב לחתום על בל 250 ושלילת זכויותיי כעובדת - פורום תאונות עבודה

שאלה חדשה
 • אידית לוי

  נשלח ע"יאידית לוי 18:25, 19 ביוני 2015

  לפני כשבועיים נפגעתי בתאונת דרכים בזמן העבודה נפגעתי גופנית מכות יבשות נזק בצוואר בעקבות כך נימול בפנים ציפצופים באוזניים בחילות והקאות פניתי לבית החולים ומשם מעקב אצל אורתופד נשלחתי לעת עתה ל 30 ימי מחלה אשר אמורים להמיר אותם לתאונת עבודה המעסיק מאיזה שהיא סיבה מסרב לחתום לי על טופס בל 250 למרות שכל האישורים נשלחו אליו הוא דרש ממני מיד יומיים אחרי למלא טופס לביטוח הרכב הודעה ראשונית לנפגע בתאונה אך מאחר ובגלל מצבי הפיזי לא הייתי מסוגלת למלא את הטופס במיידי ולבקשתו הוא מסרב לחתום על הטופס בל גם לאחר שטפסים אלו נשלחו על ידי. הוא מתנהל כלפיי בבריונות שולל ממני את זכויותיי כעובדת הגיע לביתי לשטח הפרטי ולקח בעורמה את הרכב אשר עומד לרשותי כחלק מתאני העסקתי עם חפציי האישיים ללא ידיעתי , ניתק את הטלפון ואת המיילים ומידר אותי מכל תקשורת אחרת. הוא למעשה מפטר אותי בזמן שאני בתאונת עבודה כי הוא שולל את זכויותיי מנצל את מצבי הפגיע וחוסר היכולת שלי להגיב באופן מלא כרגע מה עליי לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דותן לינדנברג

  דותן לינדנברג עו"ד,מנהל הפורום

  07:31, 21 ביוני 2015

  אדית שלום רב., עליו לחתום על טופס 250 ו-211 אם המדובר בתאונת עבודה., אם לא חותם ניתן לפנות לביטוח לאומי ולציין כי הוא מסרב לחתום.,

  תגובה

נפגעתם בתאונת עבודה תוך כדי עבודה? ומה לגבי תאונה בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה? את מי תובעים? מתי את הביטוח הלאומי ומתי את חברות הביטוח? מה לגבי אחוזי הנכות? כיצד ניגשים לועדה רפואית?  סוגיות אלו ואחרות בפורום זה.

המדריך להתמודדות עם תאונת עבודה