הליכה לרופא מטעם חברת הביטוח בתביעת אובדן כושר עבודה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אהרון

  נשלח ע"יאהרון 19:20, 1 בינואר 2013

  שלום, עקב טיפול רשלני נפגעתי באופן חמור ואיבדתי את כושר העבודה עד עתה לשנה וחצי חברת הביטוח אישרה ואף שילמה,עתה קיבלתי מרופא תעסוקתי המשך אובדן כושר ל3 חודשים נוספים חב' הביטוח דורשת שאלך לרופא מטעמה, וכן שאמציא מסמכים מטעם ביטוח לאומי על נכות כללית,אני לא פניתי כלל לביטוח לאומי! האם אני חייב ללכת לרופא מטעמם? חייב לפתוח תיק בבטיוח לאומי? מה יש לך עוד להציע? תודות מראש

  השב
 • 08:54, 2 בינואר 2013

  בכדי להמשיך לזכות בתגמולי ביטוח עבור אובדן כושר עבודה הנך חייב להתייצב לבדיקה של רופא מטעם חברת הביטוח. סירובך לעשות כן יגרום לדחיית התביעה. אינך חייב לפנות אל המוסד לביטוח לאומי בתביעה לקצבת נכות כללית אך מדוע לא לעשות כך. במידה ואתה באי כושר תהיה זכאי לקצבת נכות כללית בנוסף לקצבת אי כושר מחברת הביטוח.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.