דחיית תביעת ביטוח סיעוד - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
  • שולה

נשלח ע"ישולה 13:52, 21 באפריל 2013

שלום רב.ברצוני בבקשה לשאול עקב תאונת עבודה שעברתי בגב הגעתי למצב אי שליטה על שלפוחית השתן ואני גורבת גרביים ותחתונים בעזרת מוט מיוחד.הייתי מבוטחת שנים וכאשר הגשתי בקשב לכספי הסיעוד נשלחה אחות לטענתם וכמובן שרוב הדברים שרשמה בדוח שיקריים ודחו את תביעתי.ביטלתי את הביטוח.שאלתי בבקשה האם ניתן לתבוע אותם.ביטלתי את הביטוח לפני כשנה.אני נכה 100 אחוז.לתשובתך אודה

השב
  • 16:31, 21 באפריל 2013

ניתן לתבוע את חברת הביטוח. תביעתך מתיישנת לאחר 3 שנים ונראה כי טרם חלף המועד.
    במועד התאונה הביטוח היה בתוקף ולכן אין זה משנה שלאחר מועד זה ביטלת אותו.

תגובה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.