אי תשלום פנסיה מצד המעסיק - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • ורד

  נשלח ע"יורד 17:16, 19 במרץ 2012

  שלום, אני עובדת במקום מסוים בו התחלתי לעבוד ב-23/9/09, יצאתי לחופשת לידה בין התאריכים 1/10/10-30/3/11. עבור אילו חודשים המסיק צריך לשלם לי? הבנתי שבחצי שנה ראשונה לא חייב, כמו-כן את חצי שנת חופשת הלידה. דבר נוסף, וחשוב יותר - שילם עבורי 3 חודשים ואח"כ היה פעם של4-5 חודשים, דיברתי איתו והעניין סודר, ושולפ רטרואקטיבית, עכשיו הודיעו לי מחברת הפנסיה שכבר 5 חודשים (מספטמבר) לא שולם עבורי. מה עלי לעשות, מה החובה שחלה על המעסיק ומי יכול לאכוף זאת? האם לחברת הפנסיה יש אפשרות? זה רק אני מול המעסיק, אני עובדת יחדה, ונראה כאילו הוא עשה העלמת עין מכוונת, כי זו כבר פעם שניה.. אודה לתגובתכם המהירה

  השב
 • 18:40, 19 במרץ 2012

  שאלתך הינה בתחום דיני העבודה. אנא הפני את שאלתך לפורום המתאים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.