חברת הביטוח מסרבת להגדיל את הסכום בפוליסה - פורום תביעות ביטוחי חיים

שאלה חדשה
 • אאג

  נשלח ע"יאאג 04:35, 9 באוגוסט 2013

  שלום, יש לי ביטוח מנהלים אשר בין עבודות החזקתי מספר חודשים בריסק בלבד השכר עלה לי אצל המעסיק ביחס לשכר האחרון שהיה בביטוח בגלל הגדלת היקף משרה חברת הביטוח שלחה לבדיקה רפואית, שעל בסיסה לטענת חברת הביטוח, היא מסרבת להגדלת הסכום בפוליסה למרות כל ההפרשות כדין האם זכותם ואם כן מה עושים? תודה מראש,

  השב
 • 11:06, 12 באוגוסט 2013

  פוליסת ביטוח מנהלים הינה וולנטרית וככזו היא כפופה להסכמת 2 הצדדים במידה וחברת הביטוח מסרבת להגדלת הסכומים יש לבחון האם הסיכון שלה גדל משמעותית עקב הבדיקה הרפואית ( הכוונה שהתגלה משהו בבדיקה שמגדיל את חבותה של החברה) במידה והבדיקות הרפואיות יצאו תקינות, לחברת הביטוח אין בסיס לסירובה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד רונן מורנו

מנהל הפורום: עו"ד רונן מורנו

עוסק מזה למעלה מ-13 שנים בניהול תביעות ביטוח מורכבות עם התמחות ספציפית בתביעות ביטוח חיים, אובדן כוש
למידע נוסף

077-2304178 חיוג
הודעה

פורום תביעות ביטוחי חיים הינו פורום העוסק בפן המשפטי של ביטוחי החיים. הוא בא לתת מענה לאזרח אשר נתקל, בד"כ בפעם הראשונה, מול תאגיד הביטוח הדורסני והוא מרגיש שהוא הולך לאיבוד בסבך הניירת והבירוקרטיה.
תפקידו של פורום זה הוא לנסות לתת לאדם הפשוט, כלים להתמודדות מול חברת הביטוח כאשר האזרח חווה אירוע תאונתי או מחלתי אשר יכול לזכות אותו בתגמולים מחברת הביטוח.
כולי תקווה כי הטיפים הקטנים אשר ניתנים לציבור במסגרת הפורום יעשו מעט סדר במושגים ויגרום לציבור לפעול מול חברות הביטוח ביעילות רבה יותר.
ההמלצות בפורום הינן המלצות כלליות ואינן באות להחליף יעוץ מקצועי פרטני הנעשה מול עורך דין.